Як зробити голосування.

У багатьох спільнотах, зареєстрованих в соціальних мережах, в якості PR-акцій організовуються конкурси такі, як «Міс співтовариство», «Містер усмішка», «Найбільш брутальний гітарист», «Найбільш стильний програміст» і т.д. Секрет популярності цих голосувань в тому, що крім учасників конкурсу в групу приходять і їхні друзі, щоб підтримати голосом товариша.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в соціальній мережі, зайдіть на сторінку спільноти. Ви повинні бути його учасником, а краще організатором.
2
Створіть нову тему обговорення, назвіть її ім'ям конкурсу. В описі викладіть правила та основні положення конкурсу. Збережіть перше повідомлення.
3
Над своїм повідомленням знайдіть команду «Створити опитування", клацніть по ній лівою кнопкою миші. У який з'явився поле введіть суть питання, а у варіантах відповіді - всі можливі думки учасників голосування. Якщо думок може бути більше, ніж два, додайте третє (четверте і далі) думка, натиснувши на кнопку «Додати варіант відповіді».
4
Визначте, які учасники спільноти мають право голосу в опитуванні. Збережіть опитування. Для більшої популярності розмістіть опитування на головній сторінці спільноти, натиснувши кнопку «Розмістити на головній».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D6unfd4d8UM
Зверніть увагу
Гості спільноти (які не є учасниками), учасники спільноти, позбавлені права голосу, проголосувавши учасники спільноти бачитимуть проміжний результат при вході на сторінку опитування (або на головну сторінку спільноти). Чи не проголосувавши, але мають право голосу, бачитимуть перелік варіантів ответа.Для закриття опитування після закінчення часу натисніть на сторінці обговорення кнопку «Закрити опитування». Тоді всім буде видно тільки результати опитування.