Як доглядати за сіамськими кошенятами.

Порода сіамських котів була виведена в Таїланді (Сіамі) і вважалася одним з найдорожчих подарунків серед королів і знатних осіб. У наші дні сіамських кошенят може завести кожний, хто любить голубооку грацію і постійне нявкання.
Інструкція
1
Не забирайте кошеня від матері, якщо йому ще не виповнилося 1,5 місяці. Переїзд тягне за собою стрес для кошеняти будь-якої породи. Тому нормальна реакція малюка під час новосілля - забитися під ліжко або ванну. Чи не виманював його, а просто залиште поруч годівницю, поїлку з чистою водою і лоток. Постарайтеся не шуміти, щоб малюк зрозумів, що він у безпеці. Через кілька годин апетит і цікавість візьмуть гору, і кошеня покине укриття.
2
Представники цієї породи відрізняються не тільки цікавістю, але і сильним темпераментом. Вони люблять грати, швидко прив'язуються до всіх членів сім'ї, включаючи дітей. З раннього віку сіамські кошенята починають просити уваги: практично постійно нявкають. Таким чином вихованець повідомляє вам, що хоче пограти або просить їжі. Не ігноруйте його, не виключено, що він може помститися.
3
Сіамські кішки вважаються довгожителями (живуть в середньому 14-16 років), мають міцним здоров'ям від природи. Для підтримки тонусу і постійного джерела енергії їм необхідно збалансоване харчування. Склад і раціон заздалегідь обговоріть з заводчиком і ветеринаром. Пам'ятайте, що не всяка їжа з вашого столу корисна для сіамських кошенят. Ні в якому разі не давайте їм смаженого, жирного, солодкого і гострого.
4
Сіамські кішки відносяться до короткошерстим породам, тому догляд за їх шерстю мінімальний. Купайте кошенят тільки в міру необхідності, наприклад, якщо з'явилися блохи. Кошенят і навіть дорослу кішку вичісуйте не рідше 1 разу на тиждень. У міру відростання стрижіть кігтики. Привчайте тварину до цієї процедури з раннього віку. Посадіть його до себе на коліна, злегка натисніть на подушки лап і зістригайте по 1-2 мм з кожного коготка, погладжуючи і заспокоюючи кошеня.
5
Обов'язково поставте або прибийте до стіни когтеточку. Їх може знадобитися кілька, так як сіамські кошенята дуже енергійні, люблять дертися, підніматися вгору. З цієї причини в перші місяці життя тримайте кошеня подалі від балконних перил, кватирок без сіток, дротів. Ні в якому разі не дозволяйте грати з дрібними блискучими предметами: прикрасами, ковпачками, гудзиками, мішурою. Нехай у кошеняти будуть свої іграшки. Представники цієї породи по достоїнству оцінять рибки-вудки, а також пір'яні іграшки.