Як зробити відновлення ванни.

Заміна ванній сполучена з масою проблем - її потрібно демонтувати, винести, утилізувати. При цьому існує великий ризик зіпсувати плитку на стінах і підлозі ванної кімнати. Тому деякі вважають за краще не купувати нову, а відреставрувати стару ванну.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - наждачний папір;
  • - розчинник;
  • - целофан;
  • - малярний скотч;
  • - фен або обігрівач;
  • - емаль-аерозоль для кераміки і емалевих покриттів.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню ванни до відновлення. Для цього її потрібно почистити з будь-яким миючим засобом, ретельно промити, протерти і просушити. Перед початком шліфувальних робіт демонтуйте слив і перелив. Потім візьміть дрібнозернисту наждачний папір і ретельно прошліфуйте поверхню. Якщо ви виконаєте цю роботу неякісно, свіжа емаль буде відшаровуватися разом зі старою. Рівну поверхню можна шліфувати за допомогою машинки, закруглену - тільки вручну. Після обробки поверхня потрібно очистити і знежирити. Для цього протріть її розчинником бензин калоша (Б-70).
2
Перш ніж приступити до фарбувальних робіт, за допомогою малярного скотча і целофану закрийте всі примикають до ванни поверхні - стінну плитку, крани, раковину і т.д. Щоб емаль лягла рівніше і краще зчепилася з поверхнею, ванну рекомендується підігріти. Це можна зробити за допомогою фена, тепловентілятора або обігрівача. Емаль розпилюйте тонким шаром з відстані близько 30 см. Після висихання одного тонкого шару, а це займе приблизно 40 хвилин, нанесіть другий, потім - третій. Постарайтеся уникнути утворення патьоків.
3
Повне висихання емалі триває від 2 до 5 діб. Точно цю інформацію можна дізнатися в інструкції. Перш ніж користуватися відреставрованої ванній, встановіть зняті деталі зливу.
4
Для відновлення ванн в домашніх умовах підійдуть також двухкомпонентная епоксидна фарба Tikkurila Reaflex 50, емалі «Епоксін 51» і «Акваколор». У випадку якщо ви зупините свій вибір на цих засобах, етап підготовки поверхні буде ідентичним. Самі емалі наносять пензлем, здійснюючи руху вздовж і поперек ванни.
Корисна порада
Перш ніж приступити до реставрації ванни самостійно, ретельно зважте всі за і проти. Якщо ви не впевнені, що зможете дотримати всі вимоги технології, довірте цю роботу фахівця, який знає всі тонкощі і особливості процесу.