Як вибрати логін.

Логін - унікальне для того чи іншого сайту ім'я користувача, під яким він входить в обліковий запис на даному ресурсі. Часто логін збігається з нік-нейм користувача. При виборі логіна користувач повинен керуватися рядом правил, щоб ім'я не стало тягарем або причиною для насмішок з боку інших користувачів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
На деяких сайтах логіном є і-мейл, пов'язаний з обліковим записом. В таких випадках мудрувати не доводиться, залишається тільки вибрати нік.Еслі ресурс не дозволяє зробити логіном і-мейл, то прочитайте правила сайту. Швидше за все, логін повинен складатися тільки з букв латинського алфавіту і цифр, можуть бути допустимі інші символи. Спробуйте написати своє ім'я англійською мовою, якщо, звичайно, воно вам подобається і ви не проти його афішувати. Але будьте готові, що такий логін вже зайнятий.
2
Якщо у вас є нік-нейм на іншому сайті і вас під цим ім'ям добре знають, спробуйте його. Вкрай рідко виходить, що дві людини мають однакову фантазію.
3
Згадайте свою саму характерну рису, позитивну, нейтральну або негативну: марнославство, наївність, гордість, педантизм. Переведіть назва риси на будь-який відомий вам мову романської групи. Звучить вже зовсім не так, як російською, правда? Введіть вийшло слово.
4
Менш ефективно назватися ім'ям літературного або кіноперсонажа. Швидше за все, логін в формі вигаданого улюбленця вже зайнятий, але можете спробувати.
Зверніть увагу
Більшість сайтів забороняють вибирати логін, клонуючий ім'я іншого користувача (скажімо, з додаванням до існуючого логіну тільки однієї або двох цифр). Іноді не можна латинськими символами набирати російське слово або набирати «абракадабру». Всі деталі уточняйте в правилах конкретного ресурсу.
Не кожен замислюється про те, що ім'я користувача замінює нам власне ім'я в інтернет-спілкуванні. І від правильно підібраного імені іноді залежить успішність вашого бізнесу або авторитет серед форумчан, не кажучи вже про можливі проблеми з адміністрацією сайту.
Інструкція
1
Запам'ятайте найголовніше правило: ім'я користувача потрібно вибирати якомога більш виразне і запам'ятовується, якщо ви не хочете злитися з натовпом, що складається з Alexandr2010, Оленька11-11-11, Янголятко, Мама Альоші і тому подібних насилу запам'ятовуються і нічим не примітних імен. З цієї ж причини не вибирайте дуже короткі і занадто довгі імена, а також імена, що складаються з нічого не значущих для інших цифр.
2
Перевірте на наявність співзвучних імен список вже існуючих користувачів перед тим як реєструватися. Інакше ви ризикуєте бути дуже засмучені, що ваш такий оригінальний нік звучить як копія ника вже відомого користувача. В цьому випадку краще придумати новий варіант. Якщо нік-копія вже зареєстрований і ви занадто пізно дізналися про двійника, зверніться до модераторів за проханням про зміну вашого імені користувача.
3
Подумайте, з якою метою ви заводите даний аккаунт. Якщо він створюється для неофіційного спілкування на різних форумах, підкресліть свою обізнаність в обговорюваних питаннях. Наприклад, на форумі для матусь ви відразу зверніть на себе увагу, якщо ваше ім'я користувача звучатиме Педіатр або Мері Поппінс. Якщо ви не ставите перед собою комерційні цілі, можете продумати ще більш оригінальну назву.
4
Оцініть, чи належить вам користуватися створюваним аккаунтом в діловому спілкуванні. Якщо він створюється або можливо буде використовуватися для серйозних цілей і ділової переписки, найкраще використовувати в імені користувача назва компанії (якщо за представника такої ви хочете себе видати) або прізвище та ініціали.
5
Уникайте в імені користувача посилання на інші ресурси. Такий нік легко може піддатися бану з боку модераторів.
6
Ознайомтеся зі списком заборонених в використанні ників згідно з правилами сайту. У разі якщо бажаний вами варіант там числиться, ретельно подумайте не тільки про зміну ника, а й про доцільність вибору імені користувача в цьому ключі.