Як прикрасити вітрину магазину. Як прикрасити магазин одягу.

Від того, що людина бачить у вітрині магазину, залежить життя і діяльність цього магазину. Тому оформленню вітрини торгової точки потрібно приділяти особливу увагу. Головне, запевняють фахівці, - дотримуватися золотого правила: інтер'єр повинен відповідати екстер'єру. Але крім цього потрібно дотримуватися ще й інших принципів укаршенія вітрин.
Вам знадобиться
  • -ткани;
  • -ленты;
  • -декорации;
  • -куклы;
  • -анимированные екрани
Інструкція
1
При оформленні «обличчя» вашого магазину ви можете використовувати будь-якої сюжет. Тобто в цьому випадку ставте акцент не на товари, які можна знайти у вашому бутіку, а на певній, добре продуманої сценці. Це може бути як якась композиція, яка буде пов'язана з асортиментом вашого магазина лише по аналогії або глузду. Можете поставити в вітрину великих рухомих ляльок, які будуть розігрувати певні дії. Така «жива» і неординарна реклама приверне в ваші магазин чимала кількість народу.
2
Варіант товарної вітрини підійде в тому випадку, якщо в новій завезеної колекції у вас є які-небудь супер ексклюзивні речі. В цьому випадку ретельно продумайте, як ви розкладіть їх, щоб показати з ще більш вигідного боку. Головне правило тут - буйство креативу. Нічого не забороняється. Чим оригінальніше буде ваша розкладка, тим помітніше і оригінальніше буде фітріна.
3
Для прикраси вітрини використовуйте поєднання світла і тіні. Це допоможе вам грати на уяві клієнтів. Для того щоб домогтися ефекту плавних переходів від кольору до тіні, вам знадобляться спеціальні светодіоідние лампи. Їх потрібно налаштувати певним чином, щоб під різним кутом зору вони давали різний ефект. Фахівці запевняють, мимо такої вітрини пройти навряд чи вдасться.
4
Прикрасьте вітрину за допомогою створеного додаткового обсягу. В цьому вам допоможуть фактурні тканини, стрічки, накладні елементи і т.д. Строби плюс спеціально продумана підсвічування зроблять вашу вітрину дуже оригінальною. А якщо ви додасте до цього ще й якусь декорацію, яка відповідатиме спеціалізації вашої торгової точки, то байдужих не залишиться взагалі.
5
Прикрасьте вітрину, поставивши в ній екран. Запустіть анімацію і відбою від охочих відвідати ваш магазин не буде.
6
Також безпрограшним варіантом буде тематичне оформлення вітрин. Ідеально підходить до якогось свята. Так, наприклад, перед Новим роком добре підійдуть спеціальні аксесуари. 8 березня вимагає для оформлення вітрини багато квітів. В День всіх закоханих використовуйте серця, рожеві, білі і червоні повітряні кулі. За таким же принципом підбирається прикрасу і для всіх інших тематичних днів.
7
Залучіть до оформлення вітрини найкращих фахівців - художників, аніматорів і дизайнерів-експериментаторів. Особливу увагу приділіть матеріалами, які хочете використовувати В певних випадках це мають бути яскраві, переливаються тканини. В деяких випадках, навпаки, підійдуть спокійні приглушені тони. Особливо ідеально такі кольори виглядатимуть при оздобленні вітрини світлом і тінню.
Корисна порада
Постарайтеся зробити все зі смаком. Головне правило - не переборщіть. Ну і, звичайно ж, не забудьте ретельно прибрати вашу вітрину перед прикрасою. Інакше навіть найяскравіша і продумана декорація виглядатиме блякло й понуро.
Вітрина - це візитна картка будь-якого магазину, його обличчя. І чим красивіше і яскравіше буде це особа, тим більше уваги воно до себе приверне. А значить, збільшиться і кількість потенційних покупців. Красиво прикрашена вітрина, сама по собі, є дуже хорошим і дієвим рекламним ходом. У цій інструкції поетапно розписано, як і чим можна прикрасити вітрину .
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ножиці, тематичний малюнок, кілька балончиків аерозольного снігу, малярний скотч
Інструкція
1
Новий рік є одним з найголовніших свят, справлялися в багатьох країнах. Новорічна тематика затребувана, тому розберемо саме цей випадок оформлення вітрини. Ідей, як прикрасити вітрину багато (від вирізаних паперових сніжинок і фігурок до нанесення малюнка на скло). Розпишемо досить простий і цікавий спосіб - оформлення за допомогою трафаретних рісунков.Первое що вам треба буде зробити, це вибрати тематичний малюнок для майбутнього трафарету. Малюнок можна намалювати самому (придумати або змалювати з готової картинки), але якщо ви не впевнені в успіху свого художнього таланту, кращим варіантом буде знайти і роздрукувати вподобане зображення.
2
Після того, як варіант малюнка остаточно обраний, приступайте до перенесення цього зображення на щільний папір. Трафарет з щільного паперу легше відчистити від налиплого аерозольного снігу, при цьому, не пошкодивши сам трафарет. А значить, такий трафарет можна використовувати не один раз.
3
Малюнок намічений, приступайте до його вирізання. Вирізуйте малюнок дуже акуратно, не поспішайте. На всякий випадок зробіть декілька заготовок - продублюйте трафарет. Адже якщо одним з них прийде в непридатний стан, ви (без особливих проблем) зможете замінити його іншим. Це виключить можливість того, що трафарет (зроблений знову з нуля) буде відрізнятися від свого попередника.
4
Готовий шаблон приклейте до вітрини склу малярським скотчем. Чотири невеликих відрізка клейкої стрічки розташуйте по кутах трафарету. Це утримає його на одному місці (без зрушень).
5
Нанесіть аерозольний сніг через трафарет, щільно притискаючи лист шаблону до скла. Пам'ятайте, що підносити балончик занадто близько не рекомендується. Сніг повинен легко лягати і на трафарет і на скло («на вильоті»). Інакше сильний напір струменя може забити сніг під шаблон.
6
Акуратно зніміть трафарет і очистіть його від скупчився шару аерозольного снігу або просто поміняйте його на інший трафарет, заздалегідь заготовлений.
Корисна порада
Якщо необхідно зістикувати малюнок з малюнком, то місця їх сусідній потрібно прикрити аркушем паперу, щоб випадково не нанести зайвого снігу на вже наявний малюнок.