Як зменшити сечову кислоту. Як видалити з організму сечову кислоту.

Підвищений вміст сечової кислоти в організмі призводить до відкладення її солей у суглобах (подагра), тканинах організму (тофуси), окремих органах (уратних камені в нирках), та ін .. Захворювання розвивається внаслідок відсутності в організмі ферменту, який розчиняє сечову кислоту . Її обмін часто порушений при захворюванні нирок, ожирінні, цукровому діабеті, інших ендокринних порушеннях.
Вам знадобиться
  • - бутадіон, кохіцін, алопуринол, бенеліз, антуран, бензбромарон;
  • - листя берези, коріння пирію, березовий сік, корінь дягелю, листя брусниці.
Інструкція
1
Для ефективного лікування підвищеного вмісту сечової кислоти в організмі в першу чергу необхідно звернутися до лікувальної установи, де будуть зроблені аналізи крові на вміст сечової кислоти в крові. Для чоловіків ця норма становить 0,42 ммоль/л, у жінок - 0,37 ммоль/л. Тільки лікар-ревматолог визначить тип подагри і призначить відповідні препарати, які пригнічують «виробництво сечової кислоти. До них відносяться: бутадіон, колхіцин, алопуринол. Можуть бути призначені препарати, що підсилюють її виведення - бенеліз, антуран, бензбромарон.
2
Збільшення сечової кислоти призводить до нефропатії нирок, тому для них також призначають препарати, що володіють протизапальними, сечогінними і знеболюючими властивостями.
3
Для зниження рівня сечової кислоти в крові необхідно дотримуватись нізкопуріновой дієту. Необхідно виключити з раціону харчування будь-які страви із субпродуктів (печінка, нирки, серце, лівер), наваристі м'ясні бульйони, копченості. Також не рекомендується вживати деякі види зелені і овочів, типу щавлю, ревеню, салату, томатів, баклажанів, ріпи. Виключити яйця, шоколад, кава, виноград, жирні торти, гострі і солоні закуски.
4
Зате вживання низькокалорійних молочнокислих продуктів, картоплі, яблук, слив, абрикосів і груш знизить рівень сечової кислоти. Рясне пиття (до 2,5 літрів на день) - чай, морс, сік, лужна мінеральна вода ефективно вимивають з організму пурини. Харчування дробове - 5-6 разів на день, в проміжках питво. При подагричних нападах - розвантажувальна дієта на кефірі, овочах або яблуках.
5
Регулярна лікувальна гімнастика також сприяє прискоренню обміну сечової кислоти, тому нескладні вправи - махи ногами, ходьба, «велосипед та інші подібні вправи будуть вельми корисні.
6
Використовуйте лікарські трави - листя берези, коріння пирію, березовий сік, листя брусниці, коріння дягелю, які сприяють розчиненню і виведенню уратних солей з організму.
Зверніть увагу
Алкогольні напої значно впливають на метаболізм сечової кислоти, сповільнюючи її виведення з нирок, що сприяє відкладенню кристалів уратних солей.
Корисна порада
Активне лікування подагри, дієта, сечогінні та солерастворяющіе рослинні фітозбори сприяють зменшенню сечової кислоти в крові.