Як винищити мишей.

Миші - невибагливі гризуни, які здатні виживати при мінусовій температурі і докучати своєю присутністю жителям приватних будинків і квартир. Проблема мишей досить поширена серед населення, вони не тільки гризуть шпалери, меблі і продукти, а й залишають практично скрізь свої екскременти. Не варто забувати і про те, що миші є переносниками багатьох інфекцій і захворювань, тому варто негайно приступити до їх винищенню.
Вам знадобиться
  • - мишоловка,
  • - зола,
  • - мука,
  • - бите скло,
  • - гіпс,
  • - фосфід цинку,
  • - кумарин,
  • - ультразвуковий відлякувач.
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку завелася миша, можна скористатися звичайною мишоловкою, як кажуть, «дешево і сердито». Для приманки можна використовувати свіжий ароматний хліб, також мишей приваблює запах зерна і стиглих насіння. Тому правильно підібрану приманку рекомендується збризнути краплею кунжутного або рослинного масла. Але в цьому способі є кілька суттєвих мінусів: не кожен відважиться витягувати вбиту миша з мишоловки, можна самому випадково попасти в мишоловку, при великій кількості гризунів доведеться встановлювати кілька мишоловок.
2
Існує велика кількість народних засобів, призначених для винищення мишей. Наприклад, зола, розсипана по підлозі в місцях скупчення гризунів, викликає у них алергію, і вони поспішать ретируватися в інше місце. Можна змішати зерно або борошно з битим склом і гіпсом, скачати в кульки і розкласти по дому. Все це добре і ефективно, якщо в будинку немає маленьких дітей.
3
Найчастіше для боротьби з мишами використовуються отруйні речовини, які додаються в воду або їжу у вигляді приманки. Серед отрут миттєвої дії особливо популярний фосфід цинку, в результаті попадання даного кошти в шлунок гризуна починається активне виділення фосфористого водню, який і призводить до смерті звірка. Хронічне отруйну дію надає кумарин.
4
Біологічний метод боротьби з мишами - найстародавніший. Його можна поставити на заслужене перше місце. Начебто, все просто, варто лише придбати кота, який і є ворогом гризунів. Але лише одиницям вдається позбутися цієї напасті даними методом. Далеко не всі кішки й коти здатні стати справжніми хижаками, полюючим за мишами.
5
Найбільш сучасний метод - ультразвуковий, який на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних і абсолютно безпечних для людей. Сучасні відлякувачі видають звуковий сигнал, який не уловлює людське вухо, але який категорично не виносять гризуни. Миші починають сильно нервувати, метатися і шукати вихід, зрештою покидають ваше житло.