Як знайти домашню тварину.

На жаль, часом домашні вихованці пропадають - зриваються з повідка, встигають вискочити в прочинені двері, збігають через кватирку. Головне в такій ситуації - вчасно зреагувати і вжити всіх заходів, щоб знайти тварину.
Інструкція
1
Розвісьте по вашому району оголошення про зникнення тварини. Добре, якщо в оголошенні буде фотографія вашого вихованця, ще краще, якщо вона буде кольорова. Вкажіть породу тварини, окрас, стать, кличку, на яку воно відкликається, особливі прикмети, чи був на ньому нашийник, і якого він був кольору. Також вкажіть ваш контактний телефон, за яким з вами зможуть зв'язатися ті, хто бачив вашу пропажу. Підстебнуть людей на пошуки вашого улюбленця і слова «Нашедшему покладається винагороду».
2
Не соромтеся розповідати сусідам і друзям про вашу пропажу. Люди, що живуть у вашому районі, нададуть вам допомогу вже тим, що будуть переглядати околиці в пошуках утекти тварини.
3
Декілька разів на день виходьте на вулицю пошукати тварина самостійно. Перевірте з ліхтариком всі підвали та горища. Якщо у вас пропала кішка, неодмінно огляньте труби і балки під стелею - налякані тварина часто ховаються там. Перевірте, чи не сидить ваша тварина під одним з припаркованих біля вашого будинку машин. Уважно оглядайте найближчі мусорки і кущі.
4
Розкажіть про вашу пропажу дітям, граючим у дворі. За невелику винагороду ви отримаєте групу сищиків, яка досліджує кожен закуток на вашій вулиці. Швидше за все, вам принесуть кілька котів і собак різних забарвлень і віків, абсолютно не схожих на ваше зникла тварина, але, якщо ваш вихованець все ще бродить по району, діти його знайдуть.
5
Уточніть у розташованих неподалік магазинах, заводах, стоянках, що не прибивають до них недавно тварина. Найчастіше там залишають кішок для того, щоб ті ловили мишей, і собак, щоб охороняли територію.
6
Дайте оголошення про зникнення тварини в місцеву газету і регулярно там же переглядайте колонку, в якій публікують інформацію про знайдені тварин, раптом за одним з них ви дізнаєтеся свою пропажу.