Як фарбувати волосся басмою.

Натуральні барвники для волосся сьогодні надзвичайно популярні, так як з їх допомогою можна зробити волосся не тільки красивими, але ще й здоровими. Якщо ви фарбуєте волосся хімічними барвниками, з часом це може негативно відбитися на структурі волосся. А от якщо ви віддаєте перевагу фарбувати волосся басмою або хною, ваша зачіска завжди буде виглядати бездоганно, а структура волосся тільки покращиться після фарбування.

Для того, щоб якісно і швидко фарбувати волосся басмою, хною, ромашкою та іншими натуральними барвниками, необхідно дотримуватися простих правил фарбування.

  1. Басма, як і хна, несумісна з хімічної завивки або фарбами на хімічній основі. Тобто якщо ви вже не так давно фарбували волосся хімічної фарбою або піддавалися процедурі хімічної завивки, використовувати натуральні барвники не варто - результат може бути непередбачуваним.
  2. Басма може бути використана для фарбування волосся тільки разом з хною, так як в чистому вигляді вона дає зелене відтінок. Тому перед фарбуванням необхідно розвести басму з хною (пропорція витримується в залежності від того, наскільки темний і інтенсивний відтінок ви хочете отримати). Суміш хни і басми дозволяє добитися абсолютно різних відтінків в діапазоні від світло-каштанового до практично чорного. Найкрасивіший відтінок - насичений каштановий - досягається шляхом змішування хни і басми в пропорції 1: 1.
  3. Якщо у вас багато сивого волосся, слід пофарбувати волосся спочатку хною, а потім - басмою. В цьому випадку закраситься більше 40% сивини.
  4. Приготувати басму і хну для фарбування досить просто: барвники висипаються в порцеляновий або скляний ємність і заливаються гарячою водою (температура води повинна бути не менше 90 градусів). Готова суміш по густоті повинна бути схожа на сметану. Ретельно розмішайте вміст ємності, розімніть грудки.
  5. Наносять фарбувальну суміш в теплому вигляді на вологе або сухе волосся, краще скористатися для цього спеціальним пензликом. Після нанесення фарби слід укрити волосся поліетиленовим пакетом, а зверху - рушником. В середньому тримати суміш на волоссі необхідно близько 1-1.5 годин. Чим довше ви тримаєте суміш на волоссі - тим насиченішим буде їх відтінок. Змити басму і хну потрібно чистою теплою водою без додавання шампуню - промивання волосся необхідно продовжувати доти, поки що стікає з них вода не стане прозорою.
  6. Пам'ятайте, що використовувати натуральні барвники для фарбування волосся можна до декількох раз на місяць. Волосся будуть еластичними, блискучими, щільними і міцними, а коріння волосся - здоровими і сильними.