Як відповісти на лист.

Переписка по електронній пошті хоча і поступається за швидкістю мессенджерам і чатах, все-таки працює швидше, ніж обмін посилками та листами в пошті реальною. Крім того, в електронній пошті набагато простіше, ніж в чаті, обмінятися файлами, особливо великими. Надішліть такий файл другу у відповідному листі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету
Інструкція
1
Авторизуйтесь на сайті поштового сервісу і увійдіть в свою поштову скриньку. Виберіть лист, натиснувши на нього один або два рази лівою кнопкою миші.
2
Серед вкладок над листом знайдіть команду «Відповісти». Часто поруч з нею розташовується її символ - стрілочка вліво (тобто назад). Натисніть на нее.На новій сторінці з'явиться поле з введеною за замовчуванням темою листа (зазвичай має вигляд "Re: тема отриманого листа"). Можете змінити назву теми за своїм усмотренію.Под полем з темою буде інше, з текстом вихідного повідомлення. Як правило, над ним покладається писати власне повідомлення. Якщо текст отриманого листа вам заважає, видаліть його, виділивши і натиснувши кнопку "Delete". Введіть власне сообщеніе.Еслі хочете прикріпити файл, прокрутите до закінчення поля з відповіддю і клацніть кнопку «Прикріпити файли» (або «Прикласти файли»).
3
Кнопка швидкої відповіді знаходиться не тільки над повідомленням, але і під ним. Прокрутіть лист до кінця і знайдіть команду «Відповісти». В активованому полі (під отриманим листом) буде текст отриманого повідомлення. Залиште або видаліть його на свій розсуд, введіть власне повідомлення. Прикріпити файл ви зможете після натискання команди «Прикріпити файли» під адресою одержувача. Можливість редагувати тему виключена.