Як побудувати стоянку. побудувати свою стоянку.

Транспортний бізнес має прекрасні перспективи. Машини вже давно не стоять біля під'їздів, т.к. більшість людей просто боїться за їх збереження. До того ж місця іноді попросту немає. Автостоянка в цьому плані допомагає автолюбителям з вирішенням таких проблем.
Вам знадобиться
  • - ділянку;
  • - реєстраційні документи;
  • - робітники і будівельні матеріали.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до споруди стоянки, зареєструйтесь в податковій інспекції. Досить буде вказати себе як індивідуального підприємця.
2
Для будівлі автостоянки потрібно придбати або орендувати на тривалий термін земельну ділянку. Бажано, щоб такий розташовувався в спальному або центральному районі міста. Знайте, що в договорі має бути враховано умову про те, що на території ви будете будувати стоянку.
3
Автостоянки бувають різні: і криті, і багатоповерхові, просто обгороджені парканом асфальтовані майданчики. Найменш простим в реалізації буде останній варіант, який і варто розглянути.
4
Для початку територію майбутньої стоянки необхідно вирівняти. Для цього знадобиться кілька машин з грунтом і екскаватор.
5
Після насипається шар щебінки. Все це заливається бетонною основою. Для економії місця, замість щебінки дозволяється використовувати будівельне сміття. Будівельні організації раді будуть з вами поділитися, так як на звалищах необхідно платити за його утилізацію. Є обмеження - він повинен бути дрібним.
6
Потім на автостоянці укладається асфальт. Щоб отримати якісний результат, необхідно використовувати великий асфальтоукладальник. Якщо ж з фінансами туго, і кошти досить обмежені, можна використовувати послуги невеликого катка.
7
Після асфальтування потрібно буде встановити покажчики і нанести розмітку.
8
Не забувайте про паркан. Він повинен мати зручні і широкі, що закриваються ворота. Невелика хвіртка для співробітників буде також до місця.
9
Якщо до охорони залучити собак, то для турботи про їх проживання необхідно встановити будки.