Як вибрати нове авто.

Купівля автомобіля - це радісне і відповідальна подія. Якщо ви вирішили купити нову машину, то до її вибору треба підійти дуже серйозно. Адже тільки те авто, яке задовольняє свого власника по всіх параметрах, можна назвати хорошим автомобілем.
Інструкція
1
Вирішіть, автомобіль якої марки ви хочете купити. Чим відоміший бренд, тим вищою буде ціна. Визначтеся з кольором. Найбезпечнішими вважаються машини жовтого, червоного або білого кольору - вони найбільш помітні в сутінках і вночі, менше схильні нагріванню на сонці.
2
Вибираючи кузов, спирайтеся на функціональне призначення автомобіля і на свій смак. Седан підійде тим, хто хоче виглядати солідно. Якщо у вас велика родина, задумайтеся про універсал або мінівені. Для любителів подорожей і далеких поїздок кращим вибором буде позашляховик.
3
Двигун вибирайте, враховуючи вимоги до потужності, економічності, розгону і паливу. Чим могутніше двигун, тим дорожче машина, проте можна розвинути велику швидкість і радіти швидкому розгону. Це важливо при обгонах. Якщо ви хочете трохи заощадити, можете розглянути покупку авто з дизельним мотором - такі машини економічніше і довговічніше. Але з їх запуском можуть виникнути проблеми в холодний час, а дизельний мотор досить сильно шумить.
4
Подумайте, яка коробка передач вам потрібна. Механічна відрізняється простотою і надійністю, з нею управління стає більш точним. Автоматична коробка - це більш легке управління, вона зручна в пробках. Однак її ремонт коштує досить дорого.
5
Визначтеся з типом приводу. Заднеприводной автомобіль надійний, але, їм складно управляти на слизькій дорозі. Цього недоліку позбавлена передньопривідне авто, яке чуйно реагує на рух керма. Повноприводний автомобіль відрізняється високою прохідністю і стійкістю, але, його ремонт коштує дорожче. Така машина споживає багато палива і практично некерована при занесенні.
6
Дуже важливі такі параметри, як гарантійний ремонт і техобслуговування. Найкращі умови (до шести років гарантії) пропонуються постачальниками японських автомобілів, які вважаються найбільш якісними. Машини європейського виробництва таких гарантій не мають, проте їх обслуговування майже вдвічі дешевше.
7
Оберіть комплектацію автомобіля. Стандартне оснащення обійдеться дешевше, ніж автомобіль з додатковими опціями. Вирішіть, чи потрібні вам вони.