Як гарантувати дерево.

Грунтовка в поєднанні з іншими методами обробки дозволяє деревині придбати стійкість до пошкоджень і продовжити термін її служби і зберігання. Крім цього грунтування надає дерев'яним виробам і конструкціям декоративний вигляд.
Вам знадобиться
  • - Грунтовка для древа;
  • - металева щітка;
  • - мелкозернистая шкурка;
  • - кисть
Інструкція
1
Очистіть поверхню деревини і висушіть. Переконайтеся у відсутності на ній цвілі, гнили і грибків. Врахуйте, що вологість дерева не повинна бути більше 20%. Для очищення поверхні використовуйте (залежно від виду забруднення) щітки, чистячі засоби або уайт-спірит. Якщо дерево покрите слабо держащейся фарбою, зніміть її металевою щіткою або скребком.
2
Ділянки, де стара фарба тримається щільно, знежирте і зашкурити. Це дозволить новому покриттю лягти рівно і міцно. Також можна для видалення фарби використовувати спеціально призначені для цього хімічні засоби. На початковому етапі важливо уникнути таких методів очистки, як піскоструминна обробка, оскільки це може пошкодити деревину.
3
Ґрунтувальна склад повинен швидко висихати, добре шліфуватися і не розчинятися фарбами та лаками. Грунтовками є натуральна оліфа, Шелачний і світлі нітроцелюлозні лаки. Добре себе зарекомендували нітрокарбамідние грунтовки і нітрогрунтовкі, наприклад, фарбувальні. А також ґрунтувальні емульсії. Під емалеві й олійні фарби грунтуйте поверхню натуральної оліфою або клейовим розчином (канцелярський клей, рідке скло). Наносите грунтовку пензлем в холодному стані.
4
Переконавшись, що поверхня повністю просохла, можна приступати безпосередньо до грунтування. Щоб забезпечити максимальний захисний ефект, обробіть очищену від старої фарби або нову поверхню двома шарами грунтовки по дереву. Наносите склад грунтовки, із зусиллям втираючи його в поверхню. Проводите флейцем по одному і тому ж місцю кілька разів.
5
Коли висохне перший шар, злегка зачистите його дрібнозернистою шкіркою і нанесіть другий шар грунтовки. Через пару діб прогрунтуйте деревину знову, знявши надлишки шліфуванням. При цьому рухайте шкурку тільки уздовж волокон деревини.