Як запустити автономку. запуск автономки на столі.

Автономне опалення - це система опалення квартири або приватного будинку, яка не залежить від системи центрального опалення. Вона передбачає наявність системи труб і котла з циркулюючим теплоносієм.
Інструкція
1
Оберіть тип нагрівального приладу. Якщо ви хочете встановити автономне опалення у звичайній квартирі, то вам підійде двоконтурний котел. Існує декілька його різновидів, основною відмінністю серед яких є потужність і, відповідно, кількість вироблюваної гарячої води на годину. Для того щоб запустити автономку в квартирі площею до 60 кв., Метрів вам знадобиться двоконтурний котел середньої потужності. Врахуйте, що це буде пряме джерело гарячої води у вашій квартирі. Його можна використовувати не тільки як обігрівач, але і як водонагрівальну колонку.
2
Розрахуйте необхідну кількість труб по метражу всієї магістралі. Врахуйте, що труби потрібно купувати з невеликим запасом з урахуванням підрізів і вигинів при їх прокладанні. Також вам знадобиться сполучний матеріал. Якщо ви будете використовувати пластикові труби, то вам знадобляться перехідники, муфти, ущільнювач нарізного сполучення, крани.
3
Зверніть увагу на ваші батареї. Якщо ви все ще використовуєте старі чавунні батареї радянського виробництва, задумайтеся над тим, що пора б їх замінити на більш компактні сучасні багатосекційні батареї. По-перше, старі батареї за стільки років експлуатації могли вже порядком зноситися. З часом настане момент критичного зносу, коли вони потечуть. По-друге, вони вже напевно забиті накипом, що ускладнює прочищення опалювальної системи. По-третє, вони дуже громіздкі і чи вписуються в інтер'єр вашої квартири.
4
Зверніться до фахівців, щоб запустити автономне опалення. Ви можете спробувати зробити це самостійно, але врахуйте, що ризик затопити сусідів знизу дуже великий, тому, якщо у вас немає досвіду в подібній роботі, краще довіртеся професіоналам. Вони підрахують необхідну кількість труб, сполучних деталей і підкажуть, який прилад найкращим чином підійде саме для вашої квартири.