Як зробити коробку у формі серця. Як самому зробити коробку серце.

На День святого Валентина прийнято дарувати сердечка. Листівки-валентинки, кулончики, а то й більш серйозні подарунки, які приємно отримати в приличествующей нагоди упаковці. Коробочку у формі серця можна зробити своїми руками. Доречна така упаковка не тільки в День всіх закоханих, а й на весілля, і на її річницю.
Вам знадобиться
  • - картон:
  • - самоклеюча папір двох кольорів;
  • - газетний папір;
  • - комп'ютер з принтером;
  • - ножиці;
  • - клей "Момент".
Інструкція
1
Виготовлення коробочки-сердечка почніть з викрійки. Зробіть її спочатку на папері. Знайдіть відповідну картинку, слід регулювати її за розміром, роздрукуйте і виріжте. Якщо ви трохи вмієте малювати, можна обійтися і без комп'ютера. Візьміть аркуш паперу і складіть його вдвічі. Намалюйте половинку сердечка так, щоб центральна лінія вийшов на згині. Тоді сердечко буде симетричним. Вам знадобиться ще заготовка для кришки. Обведіть перше сердечко, додавши по всіх лініях 2-3 мм.
2
Зробіть викрійки бічних частин. Виміряйте сердечко-денце по периметру. Робити це найпростіше ниткою, проклавши її по краю. Накресліть смужку, по довжині рівну отриманої міркою, плюс припуск 1 см на склейку. Ширина повинна бути в 2 рази більше висоти коробочки. За тим же принципом зробіть викрійку боковини кришки.
3
Переведіть деталі на картон. По периметру денця і кришки залиште припуск на склеювання 0, 5 см. Серденька із самоклеючої плівки викроїте точно за розміром деталі, не залишаючи нічого на склейку. Смужки для зовнішньої частини коробочки зробіть з припущеннями по двох довгих сторонах. Для внутрішньої частини викроїте смужку з припуском по одній стороні.
4
Надріжте в декількох місцях припуски денця і кришки. Відігніть їх на внутрішню сторону майбутньої коробочки. Якщо потрібно, подрежьте куточки. Зігніть смужку, призначену для боковини коробки, навпіл по довжині. Припуски сердечка намажте з двох боків клеєм, вкладіть їх між вільними довгими краями боковини, сильно притисніть і поставте сушитися. Врахуйте, що коробочка буде виглядати акуратніше, якщо починати приклеювати боковину з увігнутої частини сердечка. Скріпіть короткі зрізи смужки клеєм або скріпкою. Точно також зробіть кришку.
5
Оклеивать коробку починайте з зовнішньої частини боковини. Загніть припуски смужки з самоклеющейся паперу. Той, який буде приклеюватися до денця, надріжте в декількох місцях. Зніміть захисний шар і приклейте смужку. У внутрішньої смужки припуск теж буде приклеюватися до денця. Відігніть його на зовнішню сторону смужки і теж надріжте в декількох місцях. Приклейте смужку, простеживши, щоб другий довгий край її ліг паралельно краю боковини. Приклейте внутрішню частину денця, а потім і зовнішню. Точно так же оклейте кришку.
Корисна порада
Папір краще взяти двох різних кольорів. Дуже красиво виглядає папір з лазерною насічкою.