Як вивчити java.

Програмування на платформі java насправді не являє собою нічого складного, особливо для людей, знайомих з основними поняттями програмування. Якщо ви вирішили зайнятися даною справою, не обмежуйтеся просто статтями і порадами користувачів навіть у разі наявності у вас певного набору знань по даній темі, не нехтуйте підручниками і користуйтеся відповідним програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - підручник з програмування;
  • - редактор для коду;
  • - емулятор.
Інструкція
1
Для того щоб вивчити java самостійно, придбайте спеціальні підручники з даної тематики в букіністичних магазинах вашого міста чи замовте їх в інтернеті. Переконайтеся попередньо в тому, що маєте хоча б мінімальні навички програмування; якщо ж таких у вас немає, також замовте ще й підручники з даної тематики для початківців, щоб з'ясувати певні аспекти даного процесу і мати загальні уявлення про філософію і відмінностях у мовах.
2
Виберіть засіб для програмування. Ви можете використовувати будь-який зручний для вас билдер; також не забудьте про набір утиліт, що дозволяють емулювати різні моделі мобільних пристроїв для перевірки написаного вами коду. Також зверніть увагу на повноцінні програмні продукти, об'єднувати дані функції, наприклад, виробництва компанії Nokia. Дана програма призначена для вже більш просунутих програмістів і рідко підходить початківцям.
3
У випадку якщо ви вибрали саме її для програмування java, не забувайте про непотрібних бібліотеках qt, які періодично потрібно видаляти. Цілком можливо, що вам достатньо буде використовувати звичайний редактор начебто стандартного «Блокнота», але на початковому рівні рекомендується все ж звернути увагу на більш зручні інструменти.
4
Скачайте відеокурс з програмування мовою java в тому випадку, якщо написане в підручниках досить важко для вашого самостійного вивчення матеріалу. Також періодично читайте друковані видання з програмуванні на платформі java і читайте огляди програм для написання коду.
5
Відвідуйте тематичні форуми і не нехтуйте інформацією з підручників. Серед друкованих видань намагайтеся вибирати найбільш актуальну на даний момент навчальну літературу.
Корисна порада
Користуйтеся універсальними билдер, що включають в себе емулятори.