Як годувати морських черепах.

Все черепахи - тварини денні, тому годувати їх також потрібно днем. Щоб правильно визначити час годування, просто поспостерігайте за своїм вихованцем: відчувши голод, черепашка почне неспокійно рухатися. В акваріумі або басейні вона буде шукати що-небудь їстівне, при цьому рухи її придбають енергійність, поспішність. Ситі черепахи оглядають свою водойму не поспішаючи.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що черепахи за своєю природою - хижаки. Тому обов'язково включайте в їх раціон тваринну їжу: мотиль, м'ясний фарш, гранульований корм. Однак не перестарайтеся, не годуйте їх тільки м'ясом, тому може виникнути ризик розвитку рахіту.
2
Давайте черепашкам варену рибу - це допоможе запобігти розвитку дефіциту кальцію в організмі. Рибу можна давати з дрібними кісточками - не бійтеся, що тварина подавиться. Вибирайте нежирні сорти риби.
3
Не забувайте приділяти увагу рослинним кормів, особливо якщо черепахи молоді. Включіть в їх раціон капусту, листя салату, ставкові водорості. Віддавайте перевагу тваринам кормів після того, як черепахи підростуть.
4
Годуйте молодих тварин щодня, а після двох років їх можна годувати тільки кілька разів на тиждень. Ні в якому разі не включайте в раціон цибулинні рослини (кінський щавель, вовче лико і т.д.); також на здоров'я вашого вихованця негативно можуть позначитися незабудки і золотий дощ.
5
Намагайтеся поєднувати в раціоні черепахи тваринну і рослинну їжу - це самий оптимальний варіант для досягнення повноцінної годівлі.
6
Годуйте свого вихованця після того, як він «прогріється». Для цього за 1,5-2 години до початку годування включайте лампи-обігрівачі. Якщо у вас немає такої можливості через навчання (роботи), перенесіть годинник їжі на вечір. Пам'ятайте, що корм черепашкам краще давати за 3-4 години до вимикання обігрівальних приладів, т.к. при підвищеній температурі (близько 30 градусів) процес перетравлення їжі у них протікає на 30-40% швидше, ніж при кімнатній.
7
Намагайтеся не шуміти під час поглинання їжі свого вихованця, т.к у них дуже добре розвинений слух, і черепаха негативно реагує на шум. Не годуйте її з рук - тварини швидко до цього звикають і в подальшому перестають їсти самі.
8
Прибирайте нез'їдений корм відразу ж після годування: черепахи будуть більш здоровими, якщо їх недогодовувати. Переїдання небезпечно для цих тварин.