Як читати avi файли.

У кожного файлу є своє розширення, яке прописується в імені після крапки. За форматом файлу можна зрозуміти, за допомогою якого типу додатка він відкривається. Файли формату .avi - це своєрідні контейнери, які містять в собі кілька видів даних: звук і відео. Читати avi-файли потрібно за допомогою певних програм.
Інструкція
1
Відеокліпи, ролики, фільми - безліч файлів має розширення .avi. Більшість програм, призначених для роботи з відео, розпізнають і даний формат. В операційній системі Windows, наприклад, Media Player Classic або Windows Media Player без проблем справляються з відтворенням avi-файлів. Тим не менш, існують певні нюанси.
2
Не всі медіа-контейнери з розширенням .avi однакові. Вони можуть мати один і той же формат, але дані, укладені «всередині», можуть відрізнятися. Від того, в якому форматі містяться у файлі .avi компрессированного (стислі) дані звуку і відео, і буде залежати можливість їх відтворення тих чи інших додатком.
3
Для того щоб при перегляді фільму (або будь-якого іншого відео) не виникало проблем зі звуком або зображенням, завантажте з мережі інтернет або встановіть з диска відповідні кодеки. Кодек - своєрідний інструмент, що дозволяє розпізнати, яким чином був створений файл .avi, в якому форматі в ньому містяться дані. Саме поняття «кодек» утворилося з двох складових: кодувати і декодувати.
4
На сьогоднішній день один з найбільш популярних збірок кодеків - K-Lite Codec Pack Full. Поширюється він безкоштовно, підходить для операційних систем Windows 7/2000/2003/2008/Vista/XP. Завантажити цей набір можна за адресою: http://www.codecpackguide.com/klcodec.htm (або з будь-якого іншого ресурсу, який вам підходить).
5
Завантажте набір кодеків на свій комп'ютер і клікніть по файлу K-Lite Codec Pack 800 Full.exe лівою кнопкою миші. Запуститься «Майстер установки». Під час інсталювання кодеків виберіть потрібні вам опції, режими і можливості, слідуючи вказівкам «установника». Після завершення установки натисніть на кнопку Finish і, якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.