Як вибрати шини.

Періодично у автовласників виникає питання, пов'язане з вибором "взування" для своїх залізних коней. На правильно підібраних шинах автомобіль буде вести себе впевнено. Цьому питанню потрібно приділити особливу увагу.

Інструкція
1
В даний час на ринку ви можете зустріти велику кількість виробників автомобільних покришок. Вони займаються випуском шин для різних авто. Зорієнтуватися в цьому різноманітті досить складно. Для початку вам необхідно вибрати категорію - існують шосейні, зимові, всесезонні і швидкісні покришки.
2
Шосейні шини спеціально розробляються для їзди по дорозі, яка має тверде покриття. Їх украй не рекомендується використовувати при русі взимку на льоду і на снігу. У них відсутні необхідні зчіпні властивості.
3
Зимові шини здатні забезпечити максимальне зчеплення з дорогою, яка покрита льодом або снігом. Протектор у них зазвичай має характерний малюнок, який забезпечує відведення сніг із зони плями контакту. Також варто відзначити його підвищені зчіпні властивості. У гумових сумішах часто є компоненти, які дозволяють зберегти всі властивості шини навіть при низькій температурі. Врахуйте, що такі шини краще не використовувати при їзді на сухому покритті. Відбуватиметься підвищений внутрішнє тертя і швидкий знос протектора.
4
Всесезонні шини добре поводяться на мокрому і засніженому покритті. При русі ви будете відчувати комфорт. Знос протектора практично не відбувається. Однак не потрібно купувати дешеві покришки з таким маркуванням. Справа в тому, що вони найчастіше виготовляються за стандартами країн, в яких весь рік стоїть тепла погода.
5
Швидкісні шини призначені для автомобілів високого класу. Покришки даного типу мають відмінні зчіпні якості, а також високий рівень керованості. Також ці шини добре протистоять серйозним температурних навантажень. Автомобілісти, які купують ці шини, зазвичай розраховують на прекрасну керованість і зчеплення з дорожнім полотном.