Як робити олов'яних солдатиків. Як зробити іграшкових солдатиків.

Багато дітей пам'ятають казку про хороброго олов'яних солдатиків. Ну а хлопчики просто обожнюють грати з пістолетами, танками, кулеметами і солдатиками. Звичайно, кожен може купувати свої розбійникам цілі війська з чоловічків, але ж набагато цікавіше показати, а то й дати спробувати дитині самій зробити олов'яного солдатика.
Вам знадобиться
  • - спеціальна формочка;
  • - невеликий кухлик;
  • - фарби для розпису;
  • - грунтовка;
  • - олово.
Інструкція
1
Покладіть метал в кухлик і розігрійте його до рідкого стану. Олово починає плавитися при температурі 240 градусів, тому краще всього використовувати спеціальну піч для плавки металів.
2
Залийте розплавлений метал в спеціальну формочку і закрийте її. Дайте металу охолонути - це займе якийсь час від трьох хвилин і більше.
3
Розкрийте формочку і дістаньте виливок. Тепер її необхідно підготувати до подальшої розпису.
4
Огляньте вийшла фігурку і подкорректируйте її. Зайві деталі акуратно відріжте, погано вилиті - підпиляєте або Підпаяйте. Після того як всі деталі будуть чітко видні і підготовка закінчиться, приходить час для розпису.
5
Знежирте фігурку і покрийте її грунтом - це потрібно для того, щоб фарба не злетіла з готового виробу. Підберіть потрібні для вас кольору фарб. Краще всього використовувати акрилові й темперні фарби.
6
Акуратно за допомогою пензликів нанесіть кольору на деталі фігурки. Для того щоб нанести більш дрібні деталі, такі як очі, губи або гудзики, на солдатський мундир, скористайтеся зубочисткою або звичайною голкою. При нанесенні фарб стежте, щоб вони не змішувалися. Розфарбувавши одну деталь, дайте час їй повністю висохнути і тільки після цього продовжуйте розфарбовувати інші деталі і наносити фарби поверху.
7
Видаляйте надлишки фарб за допомогою серветки. Робити це потрібно дуже обережно, інакше можна її розмазати по всій фігурці. Щоб фарба лягала рівним шаром і не стікала, занурте пензлик в банку з потрібним вам кольором, витягніть її, протріть про край банки і почекайте хвилини дві для того, щоб надлишки стекли назад.
8
Залиште готову фігурку без руху на кілька днів з метою її повного висихання. Через деякий час олов'яного солдатика можна подарувати дитині. При бажанні після розпису готового олов'яного солдатика можна покрити лаком.
Сучасних дітей вже навряд чи здивує яка-небудь іграшка. І, тим не менш, солдатики, скорочення татом або старшим братом, з дроту, однозначно не залишаться непоміченими і викличуть захват будь розбещеного дитини. Наберіть, як можна більше, дроту різних кольорів з мідною неплетені житлової всередині. Одним солдатиком ви навряд чи обмежитеся, тому запасіться і терпінням, і необхідними матеріалами. Якщо у вас завалялися телефонні кабелі - вони підійдуть найкраще.
Інструкція
1
Продумайте форму вашого майбутнього солдата, підберіть дріт відповідної колірної гами.
2
Скрутіть з двох дротів довжиною по 16 см морський вузол. Верхня дріт нехай буде світлою - це руки. Нижня темна - ноги і черевики.
3
З одного зі світлих кінців дроту вивяжіте вузлом і петелькой голову, а другий обмотайте «шию» (Руки повинні вийти однакової довжини і «дивитися» в різні боки). Основа солдатика у вас вже сформована. Загніть йому в ліктях руки, в колінах - ноги, замотайте злегка кисті і формуйте каплеподібні ступні на ногах. Чоловічок повинен бути стійким.
4
Візьміть дріт того кольору, яким у вас передбачено зробити обмундирування солдата. Скрутіть на чоловічка куртку: залиште на ручці-зволіканні відступ і почніть намотувати «одяг» трохи вище ліктя солдатика. Дійшовши до «пахви», зробіть наскрізні витки через «живіт» солдатика і навколо шиї (це буде комір). Продовжіть обмотку на іншій руці. Обмотайте солдатика живіт дротом того ж кольору, що на рукавах, рухайтеся знизу вгору. Куртка готова.
5
Варто відзначити, що якщо ви хочете зробити, наприклад, моряка, то одноколірним шматком дротів не обійдетеся. Намотуйте, по черзі змінюючи колір, на руку солдатика білу і синю проволочіни. Технологія намотування та ж, хіба що на шиї чоловічка буде не одна проволочіна, як ворота, а дві.
6
На ноги прикрутите або чорну (знизу вгору), або, окремими шматками, дріт різного кольору. Камуфляжні штани намотуйте, міняючи кольорові проволочіни, і намагайтеся робити «плями" не симетричними.
7
З дроту довжиною 5-8 см., За допомогою всього 2-3 витків і петлі, змайструєте для солдата кепку. Головний убір скручуйте відразу на голові чоловічка.
8
Якщо солдатик здається занадто худим і не атлетичним, додайте дротяних обмот для рельєфності вашого героя.
9
Все з тієї ж дроту змайструєте різне озброєння та оснащення: бінокль, рюкзак, бронежилет або сумку. Для того щоб ваш солдатів тримав щось у руках, замість кулачків, змотайте йому петлю або гачок.