Як заборонити доступ в інтернет.

В деяких випадках використання комп'ютера не за призначенням, наприклад, маленькими дітьми, слід обмежити доступ до всесвітньої павутини. Найпростіший вихід з цієї ситуації - скористатися потужним антивірусним комплексом Kaspersky Internet Security. Він здатний не тільки захистити від атак з мережі інтернет, але також блокувати деяким програмам доступ.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення від Лабораторії Касперського (Kaspersky Internet Security).
Інструкція
1
Діти можуть бути не єдиною причиною блокування доступу до мережі інтернет. Деякі програми можуть здійснювати оновлення без вашого методу, що збільшує витрату трафіку в місяць і уповільнює швидкість з'єднання. Для того, щоб блокувати доступ до інтернету, необхідно відкрити Kaspersky Internet Security.
2
В правом (верхньому) куті відкритого вікна програми знайдіть посилання, яка перемістить вас на апплет "Налаштування".
3
У лівій панелі вікна перейдіть в розділ "Захист" і натисніть підрозділ "Мережевий екран". Далі в правій панелі відзначте порожній квадратик навпроти пункту "Включити" - "Мережевий екран". Натисніть кнопку "Налаштування ...".
4
У вікні "Мережевий екран" перейдіть на вкладку "Правила фільтрації". В цьому списку програм виберіть необхідну вам програму, для якої необхідно обмежити вихід в мережу інтернет (в цьому прикладі розглянуто програму підвищеної функціональності для смартфонів Nokia, але ви можете змінити програму). Під списком програм натисніть кнопку "Додати".
5
У вікні "Мережеве правило" перейдіть в групу "Дії". Виберіть "Заблокувати", а в списку "Мережевий сервіс" виберіть пункт "Web Browsing". Натисніть кнопку "ОК".
6
У вікні "Мережевий екран" перейдіть на вкладку "Правила фільтрації". Під заданої вами програмою з'явиться нове значення "Заборонити". Натисніть кнопку "ОК".
7
У вікні зміни налаштувань натисніть на кнопку "ОК". Після скоєння цих дій для обраної програми буде включений повну заборону на вихід в мережу інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8kNMMG1RHc0