Як зняти ключ з Xbox 360.

Зняти ключ з ігрової приставки в домашніх умовах і без певних навичок сервісних робіт з подібним обладнанням практично неможливо. Якщо ви все ж зважилися на це, уважно дотримуйтесь вказівок сервісного мануала.
Вам знадобиться
  • - інструкція з розбирання та ремонту вашої моделі приставки.
Інструкція
1
Переконайтеся в необхідності зняття ключа з вашою приставки. Це робиться для того, щоб надалі ваш пристрій могло читати будь-які диски. За замовчуванням привід розпізнає тільки ліцензійні, а оскільки їх вартість часто буває досить висока, користувачі просто перепрошивати пристрій, попередньо знявши ключ для приводу Xbox 360. Варто згадати також, що при установці подібного програмного забезпечення та використання патчів пристрій часто ламається. Несправність в деяких випадках усувається в домашніх умовах за допомогою стандартної програми прошивки пристрою.
2
Виконайте запит в інтернеті і знайдіть сервісну інструкцію до Xbox 360. У більшості випадків вона буває доступна лише англійською мовою. Скачайте патч для вашого пристрою, також завантаживши його з інтернету. Запустивши його через знімний пристрій, виконайте оновлення програми прошивки, після чого ваш привід буде читати різні диски.
3
Не рекомендується робити це з метою використання неліцензійного програмного забезпечення на вашій консолі - це незаконно і за дану дію передбачена певна відповідальність. Також врахуйте, що це знімає з вас будь-які гарантійні зобов'язання постачальника, продавця або виготовлювача.
4
Зверніться в спеціальні сервісні центри вашого міста, що мають досвід роботи з консолями Xbox 360, оскільки часто в інтернеті досить важко знайти підходяще програмне забезпечення не вірусного змісту. Також сама процедура перепрошивки, якій передує зняття ключа з дисковода, повинна виконуватися знаючими людьми, які вже не раз виконували дану дію і мають спеціальне керівництво для виконання подібних дій з консоллю. Також не робіть перепрошивку до закінчення терміну гарантійного обслуговування.