Як знайти дитячого психолога.

З моменту появи в сім'ї дитини, батьки постійно стикаються з проблемами її виховання. Іноді дитина стає некерованим, і знайти з ним спільну мову неможливо. Щоб розібратися у виниклій проблемі і отримати відповідь на багато які питання, потрібно звернутися до фахівця, а саме до дитячого психолога.
Інструкція
1
Ситуація, коли у батьків з'являється думка про візит до дитячого психолога, може бути пов'язана з віковими кризами. Під час вікового кризи, яка зазвичай буває в 1-1,5 роки, 3-4 роки, 6-7 років і в підлітковому віці, у розвитку дитини відбуваються різкі зміни, і деякі мами і тата до них не встигають звикнути. В результаті, виникають складнощі у взаєминах: агресія, капризи і упертість дитини, викликають почуття абсолютної безпорадності у батьків.
2
Знайдіть досвідченого психолога через знайомих або через інтернет, на різних сайтах, присвячених відносинам в сім'ї і вихованню дітей. При цьому ознайомтеся з відгуками клієнтів кожного зацікавив вас фахівця в галузі психології.
3
Коли дитячий психолог знайдений, подумайте, який вид консультації вам підійде більше. Багато фахівців пропонують два варіанти: віртуальні консультації або особисті. У цьому виборі варто зважити всі «за» і «проти».
4
Особисті консультації в кабінеті фахівця передбачають спілкування віч-на-віч, але деяким дітям складно до кінця розкритися і озвучити всі проблеми, перебуваючи на «чужій» території. Якщо у фахівця відразу не вийде знайти контакт з вашою дитиною, то навряд чи малюк погодиться на наступний візит. В результаті, бажаного ефекту від таких занять ви не отримаєте.
5
Віртуальна консультація дозволяє дитині розслабитися в звичній домашній обстановці. Дитячий психолог зможе поспілкуватися з дитиною і поспостерігати за ним через Skype, а ви отримаєте всі його рекомендації в електронному вигляді. До того ж, не буде витрачено час на поїздки, та й вартість подібних консультацій психолога трохи дешевше особистих відвідувань.
6
Якщо вам складно визначитися з вибором, спробуйте обидва варіанти, а потім виберіть найбільш підходящий. Варто зауважити, що одна особиста консультація триває 1,5 години, а через інтернет - в межах однієї години. Кількість необхідних зустрічей психолог встановить, залежно від складності виниклої проблеми з дитиною: іноді достатньо 3-4 візитів, а в деяких випадках близько десяти.
7
При виборі фахівця важливим є його освіту, участь у різних асоціаціях, відгуки клієнтів і, звичайно ж, досвід роботи.
8
Не чекайте швидких результатів і змін у своїй дитині відразу після першого візиту. Якщо він готовий відвідувати дитячого психолога знову і знову, то ви зробили правильний вибір!