Як зберігати соняшникову олію.

Соняшникова олія входить до складу безлічі найрізноманітніших страв. Щоб смак цього продукту залишав тільки позитивні враження, слід дотримуватися ряду рекомендацій до способу його зберігання.
Вам знадобиться
  • - пляшка з темного скла
Інструкція
1
Зберігайте соняшникова олія при підходящої температурі. Не слід переохолоджувати його або залишати в занадто жаркому місці, оскільки в обох випадках воно втрачає свої корисні властивості і навіть може виявитися небезпечним для здоров'я. Найкраще свої якості соняшникова олія збереже при температурі від п'яти до двадцяти градусів.
2
Відгородите соняшникова олія від впливу сонячних променів. При впливі світла в ньому руйнуються важливі елементи, в тому числі вітамін А, так званий ретинол. Тому після вживання необхідно прибирати соняшникова олія, наприклад, в кухонну шафу, а не залишати його на столі або підвіконні.
3
Слідкуйте за терміном придатності масла. Безпечніше буде викинути ледь почату пляшку, ніж вжити соняшникова олія, в якому вже утворилися шкідливі окису. Але навіть недавно виготовлений продукт краще використовувати протягом трьох-чотирьох тижнів після відкриття упаковки, по закінченні яких більшість корисних речовин в соняшниковій олії втрачають свої властивості.
4
Використовуйте для кожного нового блюда свіжу порцію масла. Важливо зберігати цей продукт тільки в упаковці або спеціально підходящих скляних пляшках. Якщо залишати його в сковороді і повторно готувати на ньому інші страви, в соняшниковій олії утворюються канцерогени, здатні викликати серйозні захворювання, такі як рак.
Корисна порада
Щоб соняшникова олія довше зберігало свої корисні властивості, слід відразу перелити його з пластикової упаковки в пляшку з темного скла. Це дозволить не тільки вберегти організм від шкідливих речовин, але і продовжити термін зберігання будь-якого соняшникової олії, в особливості нерафінованої.