Як вшити дублянку.

При покупці дублянки в магазині часом буває складно знайти вподобану модель потрібного розміру, особливо на нестандартну фігуру. Існує два способи вирішити дану проблему: зшити верхній одяг самостійно або підігнати куплену річ за своїм розміром.
Вам знадобиться
  • - швейна або кушнірські машинка;
  • - голки № 75 - 90;
  • - товсті нитки;
  • - скальпель, бритва або гострі ножиці.
Інструкція
1
Підготуйте швейну машинку. Встановіть лапку з коліщатком, призначену для товстої тканини, яка буде запобігати прослизання замші при шиття. Виберіть голку № 75-90 - чим товще хутро, тим міцніше голка. Перед тим як ушивати дублянку, прокладете кілька рядків на шматочку шкірки і подивіться, як поводиться нитка. При необхідності відрегулюйте натяг верхньої та нижньої нитки.
2
Манікюрними ножицями розпоріть бокові шви дублянки, не доходячи кілька сантиметрів до рукавів. Так само поступите з середніми швами поличок і спинки, якщо такі є у вашому виробі, розпоровши їх до лінії грудей. В останньому випадку доведеться відпороти кишені.
3
Виміряйте обхват грудей, талії і стегон. Визначте, наскільки потрібно вшити дублянку і відзначте на виробі нові лінії швів дрібному або олівцем. У разі якщо бокові шви ви будете з'єднувати внутрішнім швом, зробіть припуски 1,5-2 см, для шва «внахлест» припуски не потрібні.
4
Скальпелем, бритвою або гострими ножицями відріжте зайву шкірку. Розрізайте з замшевого боку і стежте за тим, щоб не пошкодити хутро. Проведіть по зрізу вологою ганчіркою, прибравши дрібні ворсинки.
5
Змітайте деталі або сколіть шпильками. Прокладіть одинарну сходинку у напрямку ворсу. Якщо хутро занадто товстий, то в місці зшивання зістрижіть його. Можна зшити деталі скорняжной машинкою швом «через край». Після сточування деталей накладним швом голкою акуратно витягніть хутро назовні. При цьому передні деталі повинні заходити на бічні, а кокетка на нижні деталі.
6
Не забудьте відновити кишені. Внутрішні елементи ушийте в момент сточування деталей. Накладні акуратно пришийте на колишнє місце, закривши рядком сліди від попередніх швів.
7
Якщо потрібно зменшити довжину дублянки, то підробити виріб і обробіть поділ зигзагоподібної рядком. Якщо хутро не обсипається, то край дублянки можна не обробляти.