Як обробити грубку. Як відремонтувати цегляний будинок в тріщинах.

Піч в більшості випадків розташовується в будинку і є частиною інтер'єру. Після кладки вона виглядає не дуже естетично. Її шорсткі частини дуже важко утримувати в чистоті. Для створення гарного зовнішнього вигляду необхідно використовувати оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
Поверхность печі можна просто обштукатурити. Виконувати цю роботу можна тільки після остаточного висихання кладки. Для початку поверхню потрібно очистити від глини. Далі можете переходити до розчищення швів. Дані дії проводяться для того, щоб штукатурка добре приставала до стіни. Також ви можете використовувати металеву сітку. Кріпиться вона до поверхні печі здвоєними тяганиною, які заздалегідь закладаються у шви. Кінці їх мають бути розташовані на відстані 8 см один від одного.
2
Перед оштукатурюванням обов'язково добре протопите піч. Гарячу поверхню змочіть водою і нанесіть на неї розчин в два шари. Перший шар повинен мати консистенцію сметани. Другий же шар повинен бути більш густий. В середньому товщина шарів повинна бути 6-8 мм. Якщо поверхня має нерівності, то товщину шару можна збільшити до 10 мм. Після нанесення розчину штукатурки можете переходити до вирівнювання і затирці поверхні.
3
Сухі складові розчину потрібно просіяти через сито. Після цього в сухому вигляді необхідно перемішати пісок, цемент і азбест. Додайте цю суміш в розчин вапна. Якщо ж ви вирішили використовувати також гіпс, то його розведіть окремо, а потім з'єднайте з вапняним розчином. Для зміцнення штукатурки ви можете додати в розчин трохи солі. На 10 л розчину буде достатньо 300-400 г.
4
Для прикраси обштукатуреної поверхні можна використовувати рустовку. Русти є неглибокі канавки. Їх можна нанести по поверхню штукатурки за допомогою розшивки. Спочатку вам необхідно намітити майбутній геометричний візерунок. Після цього лінійкою і розшивкою наріжте русти. Після того як канавки нарізані, можете пофарбувати піч. Поглиблення найчастіше забарвлюють білим кольором, а поверхню геометричних фігур будь-яким іншим.
Красива піч - це не тільки предмет для опалення будинку, але і його прикрасу. Дуже стильно виглядають печі, оброблені кахлями або глазурованими плитками. Однак найбільш простий і доступний спосіб обробити піч - це її оштукатурювання. Цей спосіб застосовували наші бабусі і дідусі, і він досі актуальний.
Вам знадобиться
  • глина, вапно, пісок, вода, молоко, сіль, синька.
Інструкція
1
Приготуйте спеціальний склад для штукатурення, що складається з 1 частини глини, 1 частини вапна, 4 частин піску. Для цього розбавте водою глину і вапно до стану сметани, процідіть, змішайте, додайте просіяний пісок. Все акуратно перемішайте, щоб не було грудочок і бульбашок повітря.
2
Ретельно підготуйте поверхню печі для штукатурення. Для цього видаліть глину з лицьового боку печі, розчистите шви. Для кращого кріплення розчину затягніть поверхню печі ячеистой сіткою, натягуючи її якомога тугіше і закріплюючи цвяхами на швах.
3
затопити піч і почекайте трохи. Щоб якісно обробити піч , потрібно щоб вона добре нагрілася.
4
Змочіть грубку водою і починайте акуратно наносити приготований розчин. Наносите шар за шаром, вичікуючи підсихання кожного попереднього шару. Бажана товщина штукатурки повинна становити близько 10-15 мм.
5
Розрівняйте останній шар і затріть його. При появі тріщин змочіть їх рясно водою, замажте розчином і затріть.
6
Приготуйте вапняне тісто, загасивши вапно молоком або солоною водою. При застосуванні молока вапно добре закріплюється. Крім того, якщо ви будете використовувати молоко, ваша піч НЕ БУДЕ бруднити одяг або руки при дотику до неї.
7
підсинити фарбу за допомогою додавання синьки. Це допоможе видалити деяку жовтизну вапна і надати фарбі сніговий відтінок. Чи не кладіть занадто багато синьки.
8
Приступайте до остаточного окрашиванию печі. Нанесіть фарбу горизонтально тонким шаром, почекайте її повного висихання. Потім нанесіть фарбу вертикальними мазками.
9
Зачекайте, поки нанесена фарба остаточно не висохне. Після цього можна затоплювати вашу оновлену красуню. Як бачите, обробити піч досить просто - треба лише дотримуватися нескладних правил.