Як перетягнути панель інструментів.

У більшості програм, де передбачена можливість роботи з тими чи іншими об'єктами (текстом, графікою, моделями), користувач може розташувати інструменти найбільш зручним для себе чином. Принцип настройки інтерфейсу в більшості додатків схожий.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, з якими саме інструментами ви будете працювати. Щоб різні панелі не займали занадто багато місця і не зменшували робочу область, краще зробити активними лише ті панелі інструментів, якими ви будете користуватися найчастіше.
2
Підведіть курсор до панелі меню і клацніть по ній правою кнопкою миші. З випадного меню виберіть ті інструменти, які будуть потрібні вам для роботи, поставивши маркери навпроти потрібних пунктів лівої кнопкою миші.
3
Якщо в програмі немає можливості вибрати інструменти кліком правої кнопки миші, вберу в верхньому рядку меню пункт «Вид» або «Вікно» і налаштуйте відображення потрібних панелей інструментів за допомогою випадаючого меню або окремо відкриваємого діалогового вікна.
4
Після того як потрібні інструменти будуть обрані, розташуйте їх навколо робочої області таким чином, щоб забезпечити собі зручність в їх використанні. Велику частину панелей інструментів можна переміщати за допомогою миші.
5
Підведіть курсор до лівого або правого верхнього краю панелі інструментів, клікніть по ньому лівою кнопкою миші і, утримуючи цю кнопку, перетягніть панель у потрібне вам місце. Коли панель перебуватиме там, де вам треба, відпустіть ліву кнопку миші. Іноді при виконанні даної дії вид курсора змінюється на значок з пересічними стрілками.
6
Якщо не вдається перетягнути панель інструментів за допомогою одних тільки кнопок миші, натисніть і утримуйте на клавіатурі клавішу Shift. Альтернативний варіант - клавіші Ctrl і Alt або одне з поєднань двох названих клавіш (наприклад, Alt і Shift, Ctrl та Shift). При цьому переміщайте панель інструментів тим же способом, який описаний вище. Коли панель буде на місці, відпустіть клавішу і кнопку миші.
7
Іноді буває, що панель не рухається з місця. В даному випадку це означає одне з двох: або в програмі її переміщення неможливо, або панель просто закріплена. У другому випадку спробуйте знайти на панелі значок, що не належить до інструментів (наприклад, у вигляді канцелярської кнопки або гвоздика) і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Після цього переміщайте панель звичайним способом.