Як прискорити швидкість модему. Як змінити скороость в модемі.

Серед користувачів всесвітньої глобальної мережі напевно знайдуться ті, хто незадоволений швидкістю з'єднання. Ці тривалі очікування завантажень сторінок іноді можуть породжувати почуття ненависті до свого провайдера. Але було б не так образливо, якщо у вашого сусіда все було б абсолютно так само.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Auslogics Boost Speed
Інструкція
1
Ця програма дозволяє провести аналіз вашого інтернет з'єднання та забезпечує зміну налаштувань модему для оптимізації швидкості вашого з'єднання. Встановіть програму. Запустіть її та натисніть меню «Вид» - «Інструменти».
2
У вікні, виберіть «Автоматичне прискорення інтернету».
3
У вікні, в групі "Вкажіть швидкість Вашого Інтернет-підключення" виставте значення вашого з'єднання (це значенні можна дізнатися у провайдера). Натисніть на кнопку «Аналіз».
4
Перед вами з'явиться зведена таблиця параметрів, які програма пропонує оптимізувати. Якщо деякі значення в цій таблиці, на вашу думку, не повинні оптимізуватися - приберіть виділення галочками з цих значень. Після всіх дій натисніть кнопку «Оптимізувати».
5
У наступному вікні відбувається збереження вами виставлених значень і безпосередньо оптимізація.
6
Після проведення комплексної оптимізації на екран виводиться повний звіт про проведені зміни. Для активації, внесених програмою, змін, необхідно перезавантажити комп'ютер. Підключившись до мережі інтернет і відкривши веб-браузер, оцініть зміни в роботі модему.
7
Якщо вас все влаштовує, то заново відкрийте програму і натисніть меню «Налаштування» - «Архивировать зміни». Ця дія дозволить зберегти всі ваші налаштування.