Як дізнатися погоду в своєму місті.

Зібралися на ранкову пробіжку або в магазин за продуктами? Не знаєте, що надіти на роботу? Думаєте, як одягнутися для вечірнього побачення? Може бути, ви просто захотіли дізнатися інформацію про погоду, щоб розповісти іншим? Якщо вас хвилюють ці питання, читайте, як дізнатися погоду в своєму місті.
Інструкція
1
Погляньте на термометр за вікном. Це найпростіший і примітивний спосіб, який дасть вам уявлення тільки про температуру повітря. Швидкість і напрямок вітру, а також атмосферний тиск більшість термометрів показати не можуть. Та й температура на високих поверхах і біля земної поверхні дещо різниться. Однак у відсутності радіо, телебачення та інтернету це чи не єдиний спосіб дізнатися про погоду у вашому городе.Что ж робити, якщо у вас, крім інших благ цивілізації, відсутня і термометр за вікном? Зазвичай на деяких будинках є таблички, що показують місцевий час, температуру і атмосферний тиск. Можна прогулятися до однієї з них. Одягнутися краще потеплій, про всяк випадок. Зайвий одяг можна буде зняти, а от якщо одягнетеся легко, є ймовірність переохолодитися.
2
Ви можете подивитися на інтернет-портал вашого міста. Практично у кожного щодо великого населеного пункту є своє представництво в глобальній мережі. На таких сайтах або порталах, як правило, є інформація про погоде.На цих же ресурсах часто є прогнози погоди на найближчі кілька днів, які все ж менш точні. Якщо ви живете у великому за площею місті, варто пам'ятати, що температура, яка відображається у мережі, може відрізнятися від реальної ситуації за вашим вікном.
3
Дізнайтеся погоду у вашому місті за допомогою телебачення чи радіо. Зазвичай після закінчення телевізійних новин транслюють федеральний і регіональні прогнози погоди. Схожа ситуація і з радіостанціями: після блоку новин докладно розповідають про погоду. Новини на більшості радіостанцій виходять днем кожну годину, на телебаченні - раз на 3 години.