Як побудувати стовпчикові діаграму.

Microsoft Excel дає можливість на основі табличних даних побудувати різні види графіків і діаграм для більш наочного відображення інформації. Приміром, ви можете побудувати гістограму, яка буде відображати показники кожного з відділів або співробітників. За допомогою графіка можна побудувати залежність одного показника від іншого.
Вам знадобиться
  • - Excel.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Excel. Відкрийте файл з таблицею, за якою необхідно зробити гистограмму. Виділіть діапазон значень, який необхідно відобразити в діаграмі і клацніть на панелі інструментів по кнопці «Майстер діаграм».
2
Виберіть у вкладці стандартні у вікні майстра пункт «Гістограми» і в правій частині вікна відзначте потрібний вам зовнішній вигляд діаграми. Клацніть кнопку «Далі». У другому вікні майстра перевірте правильність обраного діапазону, яким виробляється побудова діаграми в Excel. При необхідності зміните його, натиснувши на кнопку в полі «Діапазон». Перейдіть у вкладку «Ряд», щоб додати ряд значень, наприклад, з іншої області таблиці.
3
Виділіть кожен ряд і надайте йому ім'я. Для цього в поле «Ім'я» клацніть по кнопці і виділіть комірки, які служитимуть іменами для значень. Введіть підписи для осі Х. Якщо необхідно додати їх з таблиці, клацніть на відповідну кнопку і виберіть потрібний діапазон даних з таблиці. Зверніть увагу на те, як змінюється попередній варіант діаграми у вікні. Натисніть кнопку «Далі».
4
Встановіть необхідні параметри гістограми. У вкладці «Заголовки» введіть назву самої діаграми, підписи осей. Перейдіть у вкладку «Легенда», виберіть її розміщення щодо гістограми: внизу, праворуч, ліворуч. При необхідності встановіть відображення підписів даних у відповідній вкладці. Натисніть кнопку «Далі».
5
Виберіть, де повинна бути розміщена побудована столбиковая діаграма в наступному кроці майстра. Ви можете помістити її на існуючому аркуші, тобто на тому ж, де і таблиця. При необхідності винесіть її на окремий лист. Натисніть кнопку «Готово». При необхідності ви можете змінити параметри або формат діаграми, для цього клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть потрібний пункт. Побудова гістограми завершено.