Як відкрити команду "Виконати .".

Команда «Виконати» головного меню операційної системи Microsoft Windows призначається для відкриття документів, папок, додатків та інтернет-ресурсів.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення стандартного стандартного способу відкриття необхідного меню.
2
Викличте контекстне меню елемента «Пуск» в операційній системі Microsoft Windows Vista, за замовчуванням не показується в головному меню, і вкажіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Меню« Пуск »діалогового вікна властивостей і натисніть кнопку« Налаштувати »для зміни параметрів відображення потрібного меню.
4
Застосуйте прапорець на полі «Команда« Виконати »в спадному меню нового діалогового вікна налаштування і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
5
Повторіть натискання кнопки OK для застосування обраних змін або використовуйте одночасне натискання функціональних клавіш Win + R для автоматичного виклику діалогового вікна «Виконати».
6
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і введіть значення «виконати» в тестове поле рядка пошуку.
7
Підтвердіть проведення пошуку натисканням кнопки «Знайти» і скористайтеся знайденої посиланням для відкриття діалогового вікна «Виконати» (для Windows 7).
8
Скористайтеся опцією запуску необхідного додатку або документа без відкриття діалогового вікна «Виконати». Для цього викличте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск» і введіть значення бажаної команди - імені програми або документа - в текстове поле рядка пошуку.
9
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Знайти» і відкрийте результат пошуку.
10
Скористайтеся основним додатком Finder для виконання необхідних операцій з програмами або документами в операційній системі Maс OS і виберіть підлягає відкриттю файл.
11
Розкрийте меню Finder верхній панелі інструментів вікна програми і вкажіть команду Open або Open With.