Як заплатити за телефон через мобільний банк.

Клієнти Ощадбанку Росії, у яких підключена послуга «Мобільний банк», без проблем можуть переводити гроші зі своїх пластикових карт на рахунки стільникових операторів. Щоб здійснити платіж, вам, крім грошей на банківській карті, знадобиться запам'ятати правила формування SMS-запитів на номер 900 або встановити на свій стільниковий телефон додаток «Мобільний банк».
Інструкція
1
Переведіть гроші на рахунок телефону, до номера якого прив'язана послуга «Мобільний банк», SMS-повідомленням на номер 900 у вигляді: сумма_платежа NNNN, де NNNN - останні 4 цифри номера банківської картки, з рахунку якої ви хочете здійснити платіж . Сума платежу вказується цифрами в рублях (копійки не переводяться).
2
Подивіться приклад такого SMS: 250 0876.Еслі у вас зареєстрована всього одна банківська карта або вам все одно, з якого рахунку будуть переведені гроші, номер картки ви можете не писати. Просто вкажіть бажану суму платежу цілим числом. Перевести таким способом на рахунок телефону можна від 100 до 10 000 р.
3
Переведіть гроші на будь-який інший мобільний номер за допомогою SMS-повідомлення на номер 900 у вигляді: Tel номер_телефону сумма_платежа NNNN, де NNNN - 4 останніх цифри номера банківської карти.Данний реквізит можна не вказувати (див. Вище). Номер телефону пишеться в 10-значному форматі, тобто без цифр «7» або «8». Сума платежу вказується цілим числом в рублях. Мінімальний платіж - 100 р. Максимальний платіж за один раз - 300 р. У день можна перераховувати на номера, не зареєстровані в системі «Мобільний банк», не більше 1000 р.
4
Подивіться приклад такого SMS: Тel 9095671234 300 0876.Вместо Tel можна використовувати інші команди: Оplata, Pay, Phone, «Телефон», «Плати», «Платіж» і т.д. Список допустимих слів ви можете знайти в пункті 8.2 Керівництва з використання «Мобільного банку» http://www.sbrf.ru/common/img/uploaded/files/pdf/mob_ruk2.pdf.
5
Встановіть на свій телефон додаток «Мобільний банк». Посилання на скачування для своєї моделі телефону ви знайдете на сторінці сайту Ощадбанку Росії http://www.sbrf.ru/moscow/ru/person/dist_services/mobile_bank/в розділі «Додаткові можливості». Ця програма сама формуватиме SMS-запити на номер 900, вам же залишиться просто вибирати потрібні операції по картах, використовуючи зрозумілий інтерфейс програми.
6
Встановіть при першому запуску програми пароль для доступу в меню. Внесіть в список банківські картки, якими ви хочете керувати через «Мобільний банк». Для цього в меню виберіть пункт «Карти» і зробіть перехід: «Мої карти" - "Додати». Введіть 4 останні цифри номера карти, вкажіть її тип і, якщо хочете, задайте ім'я власне.
7
Переведіть гроші з картки на рахунок мобільного телефону. Для цього в меню «Платежі» зробіть перехід: «Мої платежі» - «Додати» - «Стільниковий зв'язок».
8
Виберіть оператора стільникового зв'язку. На сторінці, вкажіть назву для шаблону, якщо ви маєте намір робити переклади на даний номер регулярно. Якщо ні - залиште це поле порожнім. Введіть номер телефону, рахунок якого ви хочете поповнити. Введіть суму платежу і призначте банківську карту, з якої буде проведена оплата. Натисніть на кнопку ОК.
9
Перевірте введені реквізити у вікні. Якщо все вірно, підтвердіть платіж, натиснувши на кнопку ОК. Якщо щось не так, натисніть на кнопку «Скасувати».
Корисна порада
Аналогічним чином ви зможете оплатити та інші послуги, в тому числі і стаціонарну телефонну зв'язок. Для регулярних платежів зручно буде задати шаблони. Зробити це можна в банківському відділенні і в сервісі «Сбербанк-Онлайн». Подробиці читайте в Керівництві з використання «Мобільного банку».