Як налаштувати icq в комп'ютері. Як встановити аську на комп'ютер.

ICQ представляє собою інтернет-службу, яка застосовується для того, щоб допомогти користувачам обмінюватися короткими повідомленнями. Щоб стати одним з користувачів цієї служби, потрібно встановити програму і виконати налаштування.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно скачати програму ICQ з сайту розробника або з будь-якого іншого джерела. Програма безкоштовна.
2
Встановіть програму в комп'ютер. Процес установки такий же, як і при установці інших програм.
3
Закінчивши установку програми, потрібно налаштувати ICQ в комп'ютері. Відкриється вікно реєстрації. Виберіть у ньому одну з двох кнопок: NEW USER ... - для нових користувачів, а EXISTING USER ... - для користувачів вже зареєстрованих в системі. Друга кнопка дозволяє не втратити номер і існуючі контакти в разі переустановлення операційної системи, зміни програми і в інших подібних випадках.
4
Так як у вас поки що немає реєстрації, то натискайте на першу кнопку, яка дозволить почати процес реєстрації і налаштувати ICQ в комп'ютері.
5
Заповніть обов'язкові для заповнення поля. Два перших поля можна не заповнювати (ім'я та прізвище), а ось нік та електронну адресу потрібно заповнити. Обов'язково потрібно заповнити та два нижніх поля - пароль і повтор пароля. З цим паролем ви зможете отримати доступ до вашого ICQ номеру.
6
Далі потрібно заповнити кілька полів (стать, дата народження, країна, місто, мови, які знаєте), які не є обов'язковими.
7
У наступному вікні ви побачите присвоєний вам номер ICQ. Бажано абикуди його записати. В цьому ж вікні виберіть - чи потрібно будь-якому користувачеві ваше дозвіл для внесення вашого номера в його контакт-лист або такий дозвіл не потрібен.
8
Далі зніміть всі галочки і натисніть START. Налаштування завершена. Після запуску програми введіть пароль. Якщо ви все зробили правильно, то внизу висвітиться зелений квіточка (червоний означає, що програма не змогла з якоїсь причини підключитися до мережі). Можете починати спілкування з друзями.
Зверніть увагу
Хто знає як налаштувати Аську на комп'ютері? Або краще розкажіть все відразу - як зробити Юїн для аськи і почати спілкуватися. Давайте розіб'ємо настройку Аськи на кілька етапів. Перший полягатиме в установці клієнта на комп'ютер. Другий етап - реєстрація в ICQ або отримання унікального номера UIN. 1. Встановлюємо ICQ на комп'ютер.
Корисна порада
Як встановити аську на комп'ютер - Вчимося встановлювати програми на комп'ютер. Для того щоб встановити аську на комп'ютер необхідно виконати наступні кроки, у себе на комп'ютері запустіть інсталяційний файл програми аськи. Після запуску інсталяційний файл відкриється віконце установки ICQ, де вам потрібно буде змінити деякі настройки.