Як рекламувати газету.

Конкуренція в сфері періодики із кожним роком збільшується. Різноманітність видань і розповсюдження доступних інтернет-ресурсів лише погіршує ситуацію. Саме тому будь-яка газета потребує постійної рекламі.
Вам знадобиться
  • - послуги дизайнера;
  • - інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Розробіть фірмовий стиль для вашої газети. Зверніться до професійного дизайнера, який створить для вас запам'ятовується логотип та іншу символіку. Випустіть якісну рекламну продукцію з логотипом (канцелярію, брелоки, кружки), яку ви будете використовувати як презентів діловим партнерам і великим клієнтам.
2
Виготовте POS-матеріали, які використовуватимуться безпосередньо в місцях продажів (кіосках, лотках з періодикою, книжкових магазинах). Це можуть бути воблери, плакати, покажчики. Дані рекламні носії допоможуть покупцеві звернути увагу на вашу газету, якщо її назва поки не надто відоме широкому загалу.
3
Проведіть рекламну кампанію в інтернеті. Знайдіть портали, які відповідають за спрямованістю перевагам вашої читацької аудиторії. Розмістіть на цих сайтах банери. Крім того, використовуйте форуми для залучення зацікавлених в якійсь проблемі користувачів. Друкуйте окремі матеріали з газети в інтернеті, пропонуючи ознайомитися з рештою публікаціями безпосередньо в самому періодичному виданні.
4
Використовуйте спонсорство в якості способу просування. Вибирайте заходи, що формують позитивну репутацію вашої газети. Додайте банери або плакати в місці проведення даної події. Надрукуйте фотографії і матеріал про даний захід у самій газеті.
5
Зверніться до телевізійної і радіореклами. Даний спосіб може стати одним з найдорожчих, але дуже ефективних для реклами газети. Виберіть канали, найбільш відповідні за спрямованістю вашої цільової аудиторії.
6
Випустіть безкоштовний додаток до газети розважального або рекламного характеру. Подібне видання дозволить охопити широку публіку. У самому додатку розмістіть рекламу основний газети.