Як провести інтернет за містом. Як підключити інтернет в селі.

На жаль, на території нашої країни досі присутні області, в яких відсутній постійний доступ в інтернет. Якщо вам потрібно провести інтернет за межі найближчого міста, то можна скористатися кількома варіантами.
Вам знадобиться
  • - Мобільний телефон;
  • - 3G-модем;
  • - Wi-Fi роутер для USB-модема
Інструкція
1
Спочатку спробуйте використовувати мобільний інтернет. Це найбільш просте і розумне рішення. Якщо в тій зоні, де ви плануєте користуватися інтернетом, досить хороший рівень сигналу, то здійсните підключення через мобільний телефон.
2
Якщо ж ваш стільниковий телефон не здатний працювати з мережами 3G або 4G, а стільникові оператори в даному регіоні надають можливість використання цього каналу, то придбайте USB-модем. При підключенні даного пристрою до комп'ютера має сенс використовувати USB-подовжувач. Даний кабель дозволить вам розташувати USB-модем в зоні високого рівня сигналу.
3
Налаштуйте параметри роботи модему і підключіться до інтернету. Перевірте якість з'єднання і швидкість доступу в мережу. Якщо вам необхідно підключити відразу декілька мобільних комп'ютерів до інтернету, то використовуйте спеціальний Wi-Fi маршрутизатор. В даному випадку доступ до інтернету цього обладнання здійснюється за допомогою USB-модема.
4
Налаштуйте параметри роботи маршрутизатора і створіть бездротову точку доступу Wi-Fi. Підключіть до неї ваші мобільні комп'ютери і перевірте активність з'єднання з інтернетом. Використання подібного маршрутизатора має масу переваг. Ви можете встановити пристрій в тій зоні найкращого прийому сигналу оператора. Одночасно з цим, ваші ноутбуки і навіть стаціонарні комп'ютери можуть перебувати на досить великій відстані від маршрутизатора.
5
Пам'ятайте про те, що для одночасного підключення декількох комп'ютерів до інтернету краще використовувати високошвидкісний безлімітний тарифний план. Інтернет-канал буде більш-менш рівномірно розподілятися між усіма підключеними пристроями. Це означає, що швидкість доступу кожного пристрою буде значно менше номінального значення, вказаного в обраному тарифі.
Від способу підключення до інтернету залежить вартість послуги, швидкість передачі даних, наявність або відсутність мобільності. Робити свій вибір слід з урахуванням вимог, що пред'являються до каналу, а також власних можливостей.
Інструкція
1
Користуватися для підключення до інтернету аналоговим модемом слід лише в тому випадку, якщо у вас є міський телефон з московським номером і безлімітним тарифом. У цьому випадку ви зможете підключитися до глобальної мережі безкоштовно через модемний пул провайдера Intellin. Швидкість передачі не перевищуватиме 56 кб/с, а телефон під час роботи в інтернеті виявиться зайнятим. У всіх інших випадках оплачувати доведеться час, протягом якого модем взаємодіяв з обладнанням провайдера, що невигідно.
2
Уникнути цього можна при підключенні по каналу ADSL. У цьому випадку сигнал передається по тій же телефонній лінії, але на високих частотах, не заважаючи роботі телефонних апаратів. При порівняно невисокій вартості безлімітного тарифу швидкість передачі даних може досягати декількох мегабіт в секунду. Якщо ж вибрати тариф, де швидкість штучно занижена до 1 Мб/с (чого цілком достатньо, наприклад, для YouTube), платити доведеться ще менше. А купивши модем з вбудованим роутером, можна розподілити пропускну здатність каналу на кілька машин, розташованих в одній квартирі.
3
Любителям більш високих швидкостей доведеться підключитися до мережі по виділеній Ethernet-лінії. Це помітно дорожче, ніж через ADSL, зате дозволить, наприклад, завантажити дуже великий дистрибутив Linux всього за кілька хвилин. Для підключення таким способом доведеться провести в квартиру другий кабель, а також забезпечити ефективний захист комп'ютера не тільки від шкідливих програм, як при інших способах доступу в інтернет, але і від внутрішньомережевих атак.
4
У минулому при доступі в інтернет через мобільний телефон або USB-модем доводилося оплачувати кожен мегабайт прийнятих або переданнх даних. Безлімітні тарифи були доступні не всім. Потім їх вартість різко знизилася до значення, що знаходиться посередині між розцінками за ADSL і виділений Ethernet-канал. Деяка кількість даних на годину, день або місяць (залежно від оператора) можна завантажити на швидкості до 2 Мб/с, а потім вона падає до 32 або 64 кб/с і залишається такою до закінчення зазначеного вище періоду. При доступі за стандартом CDMA вона дорівнює 64 кб/с постійно.
5
Мобільний доступ в інтернет за протоколом WiMax в кілька разів дорожче аналогічної послуги, що надається по каналах GPRS, 3G або CDMA. Але і швидкість виходить майже такий же, як у виділеного Ethernet-каналу. Якщо ви готові щомісяця викладати за інтернет суму, порівнянну з вартістю флешки великого обсягу, а також припускаєте користуватися глобальною мережею тільки в межах міста, цей варіант - для вас.
Зверніть увагу
По можливості вибирайте тільки передоплаті і безлімітні тарифи. Не користуйтеся мобільним інтернетом у роумінгу.