Як відкрити pdf файл.

Формат pdf був розроблений компанією Adobe Systems. Він дуже зручний для перегляду на комп'ютері електронного варіанту книги або журналу. Тому немає нічого дивного в тому, що в мережі інтернет вони поширюються у форматі pdf. Але якщо на вашому комп'ютері не встановлено спеціальне програмне забезпечення, то ви просто не зможете відкрити цей формат, так як стандартних засобів операційної системи для цього недостатньо.

Вам знадобиться

- Комп'ютер; - програма Adobe Acrobat Reader; - програма Foxit Reader.

Інструкція
1
Далі будуть розглянуті кілька програм, за допомогою яких можна відкрити файл pdf-формату. Перша і, мабуть, найпоширеніша програма для відкриття цього формату називається Adobe Acrobat Reader (поширюється на безкоштовній основі). Скачайте її з офіційного сайту компанії Adobe. Скачувати потрібно останню версію програми.
2
Встановіть програму на свій комп'ютер. Відразу після установки вона буде використовуватися для pdf-документів як додаток за замовчуванням. Тепер можна відкривати документи pdf.
3
Якщо програма встановилася, але з якоїсь причини не використовується за умовчанням для відкриття pdf-документів, то потрібно зробити так. Натисніть по будь-якому pdf-файлу правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть "Властивості". Зверху вікна, яке відкриється, є рядок "Додаток", а поруч - кнопка "Змінити". Натисніть по цій кнопці.
4
З'явиться список програм, які встановлені на вашому комп'ютері. Знайдіть додаток Acrobat Reader, після чого натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. Таким чином ви виділите його. Після цього знизу вікна натисніть OK. Тепер pdf-документ буде відкриватися за допомогою Acrobat Reader.
5
Дуже гарною альтернативою є програма Foxit Reader. На відміну від Acrobat Reader вона значно спрощена. Цей додаток містить тільки самі основні функції. Основним його перевагою є висока швидкість роботи. Завдяки урізаною функціональністю обробка документів відбувається значно швидше. Якщо вам потрібні лише основні функції в роботі з pdf-документами, то рекомендується використовувати саме цю програму. Завантажити її можна безкоштовно. Якщо у вас не встановлена Acrobat Reader, то після установки Foxit Reader вона буде програмою за умовчанням. Або ж ви самі можете призначити цю програму в якості основного, як це описано вище.