Як зробити свою пошту.

Без електронної пошти неможливо повноцінно користуватися інтернетом. Вона потрібна для ведення переписки та для реєстрації на більшості сайтів, будь-то соціальні мережі, сайти знайомств або сервіси з працевлаштування. Реєстрація поштової скриньки є першим завданням новачка всесвітньої мережі. Існує багато сервісів, що дозволяють безкоштовно зареєструвати собі ящик, самі старий і численний з них - це Mail.ru, найкрасивіший і функціональний - це Yandex.ru, самий просунутий - це Google.com. Як приклад розберемо детально, як зробити пошту Yandex.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Yandex.ru.
2
Зліва під зображенням розкритого конверта клацніть на «Завести поштову скриньку».
3
Введіть свої справжні ім'я та прізвище, виберіть собі логін для поштової адреси із запропонованих або придумайте свій. Логін можна писати тільки латинськими буквами. Натисніть «Далі».
4
Придумайте пароль для поштової скриньки. Він повинен містити від 6 до 20 символів, бажано містити заголовні букви і цифри для більшої надежності.Виберіте секретне питання і напишіть відповідь на нього. Це необхідно для відновлення пароля в разі, якщо ви його забилі.Введіте символи з картинки. Це потрібно, щоб довести що ви не робот.Нажміте "Зареєструвати".
5
Після вдалої реєстрації перед вами відкриється сторінка поштової скриньки, в ньому буде лежати перший лист із привітанням від Яндекса. Тепер ви можете писати і отримувати електронні листи.