Як розбити флеш-накопичувач.

Флешка - один з найбільш зручних носіїв інформації. Ємність сучасних флеш-накопичувачів досягає 128 гігабайт. Але якщо флешка дуже великого обсягу, то для більш зручного користування краще розбити її на кілька розділів (як це робиться з жорстким диском). Тоді зберігати інформацію буде набагато зручніше, та й ризик втрати даних набагато нижче, що також важливо. Поле розбивки флеш-накопичувача на пару розділів, ви самі зможете оцінити очевидні переваги.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флеш-накопичувач;
  • - програма BooIT.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібна програма BooIT. На її прикладі і буде розписана процедура розбивки флешки. Програму можна завантажити безкоштовно. Встановіть її на жорсткий диск.
2
Перш ніж почати, вам слід перенести з вашого флеш-накопичувача інформацію. Флешка повинна бути порожньою. Тепер вставте її в комп'ютер. Після цього запустіть програму, і відкриється її меню. У цьому меню виберіть ваш флеш-накопичувач, після чого натисніть кнопку Flip Removable Bit. Витягніть USB-пристрій з комп'ютера, а потім вставте його назад. Ви побачите, що тепер флеш-накопичувач буде розпізнаватися як жорсткий диск.
3
Далі натисніть «Пуск» і виберіть «Усі програми». Перейдіть на «Стандартні». У стандартних програмах є «Командний рядок». Запустіть її. У командному рядку введіть diskmgmt.msc. З'явиться вікно "Керування дисками". У цьому вікні будуть відображені всі розділи вашого жорсткого диска. Серед них буде і ваша флешка, яка, як ви пам'ятаєте, перетворилася в жорсткий диск. Натисніть по ній правою кнопкою мишки, після чого в контекстному меню виберіть «Видалити розділ».
4
Після цього знову клікніть по флешці правою кнопкою мишки, але на цей раз виберіть «Створити розділ». З'явиться «Майстер», який допоможе створити розділ на флеш-накопичувачі. Все що вам потрібно - це вказати розмір розділу і вибрати файлову систему. Після завершення створення одного розділу ви можете приступити до створення другого.
5
Після розбивки пристрої на розділи витягніть його з комп'ютера. Перезавантажте ПК. Вставте флешку. Ви побачите, що тепер вона не відображається як одне ціле, а комп'ютер бачить її як кілька розділів (залежно від того, скільки розділів ви створили). На цьому процедура розбивки флеш-накопичувача закінчена. При необхідності ви в будь-який момент можете додати або видалити розділ точно таким способом, який описаний вище.