Як запустити служби в Windows XP.

В операційній системі Windows XP є можливість вручну запускати служби. Таким чином ви зможете контролювати їх роботу і грамотно розподіляти ресурси вашого комп'ютера. Ви можете вибрати і включити найнеобхідніші служби.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows XP.
Інструкція
1
Далі будуть розглянуті кілька способів включення служб в ОС Windows XP. Перший спосіб такий. Натисніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть «Управління». Відкриється вікно «Керування комп'ютером». У його правій частині знайдіть рядок «Служби і додатки» і натисніть по ній подвійним лівим клацанням мишки. В наступному вікні виберіть рядок «Служби», також якшо по ній двічі лівою кнопкою мишки.
2
З'явиться список всіх служб. У списку знайдіть ту, яку ви хочете запустити, і натисніть по ній лівою кнопкою мишки. Зліва у вікні з'явиться опис виділеної вами служби. Клацніть по ній правою кнопкою мишки. Потім в контекстному меню виберіть «Запустити». Після цього закрийте усі вікна. Перезавантажте комп'ютер, і обрана вами служба буде запущена.
3
Якщо ви знаєте ім'я служби, яку ви хочете запустити, то вам краще скористатися другим способом, так як він швидше. Натисніть «Пуск». Виберіть "Всі програми", далі - «Стандартні програми». У стандартних програмах клікніть по «Командний рядок».
4
У командному рядку можна активувати запуск служби. Для цього введіть команду Sc config start = enable і натисніть клавішу Enter. Через секунду з'явиться сповіщення про запуск обраної вами служби. Після цього закрийте командний рядок і перезавантажте комп'ютер. Якщо з'явилося повідомлення, що введена вами команда не є внутрішньої чи зовнішньої командою, що виконується програмою або файлом, то, значить, ви неправильно ввели ім'я служби.
5
Для управління деякими службами ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора, інакше ви не зможете запустити її. Дізнатися додаткову інформацію про служби можна за допомогою команди Sc.exe, яку необхідно набрати в командному рядку.