Як вимкнути комп'ютер в заданий час.

Виключення комп'ютера в заданий час - корисна функція в операційній системі Windows. Приміром, ви часто забуваєте, йдучи додому, вимкнути робочий комп'ютер. Або вечорами не можете заснути, якщо в кімнаті занадто тихо, зате фільм, запущений на ПК, діє на вас як снодійне. Фільм закінчується, ви спите, комп'ютер вимкнути нікому ... Щоб задати відповідні налаштування для відключення комп'ютера, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Щоб задати час відключення комп'ютера, необхідно мати обліковий запис, захищену паролем. Приміром, ви єдиний користувач. Викличте через меню «Пуск» «Панель управління». У категорії «Облікові записи користувач» виберіть завдання «Зміна облікового запису» та обліковий запис «Адміністратор».
2
У вікні, виберіть завдання «Створення пароля». Введіть у першому полі пароль, за допомогою якого ви будете входити в систему, у другому полі вкажіть пароль ідентичний тому, який ви ввели вище. Натисніть на кнопку «Створити пароль». Тепер можна переходити до налаштувань для виключення комп'ютера в заданий час.
3
Через меню «Пуск» відкрийте папку «Стандартні», виберіть підпапку «Службові» і клікніть в підміню по пункту «Призначені завдання». У вікні, виберіть значок «Додати завдання», - запуститься «Майстер планування завдань». Натисніть на екрані запрошення кнопку «Далі».
4
У вікні зі списком доступних додатків натисніть на кнопку «Обзор». У вікні, вкажіть шлях до файлу shutdown.exe. Він знаходиться на диску з встановленою операційною системою, в папці WINDOWS і папці system32. Після цього вкажіть ім'я для завдання (наприклад «Автоматичне вимкнення комп'ютера») і виберіть, коли завдання необхідно запускати (щодня, щотижня тощо). Натисніть на кнопку «Далі».
5
Задайте час, в який повинен відключатися комп'ютер, і встановіть періодичність виконання завдання, вкажіть, з якого числа дане завдання почне діяти. Натисніть на кнопку «Далі». Введіть і підтвердіть пароль, з яким ви входите в систему (ваш обліковий запис визначиться автоматично), і переходите до наступного кроку.
6
Поставте маркер в поле «Встановити додаткові параметри після натискання кнопки« Готово »і натисніть на саму кнопку« Готово ». У вікні створеного завдання (воно відкриється автоматично) перейдіть на вкладку «Завдання» і знайдіть пункт «Виконати». Допишіть після розширення .exe без лапок [-s] (пробіл, потім дефіс і букву s) та натисніть на кнопку «Застосувати». Це необхідно, щоб система виконувала саме команду «Вимкнути», а не «Перезавантажити» або запустити режим очікування. Підтвердіть внесення змін системним паролем, закрийте вікно.