Як вибрати чоловічий пуховик.

Пуховик - це універсальний одяг. У ньому зручно і тепло, але от в перебігу деякого часу власник куртки з пуху може розчаруватися в своїй покупці. Зазвичай це відбувається, якщо вибір був зроблений неправильно.
Інструкція
1
Зверніть увагу на співвідношення пуху і пера, зазначеного в етикетці. Так, співвідношення 70/30 означає, що в даній куртці знаходиться 70% пуху і 30% пера. Саме це значення є найбільш поширеним, однак у теплих краях використовують п'ятдесятивідсоткове співвідношення. При цьому максимальні теплоізоляційні властивості проявляються в пуховику з вмістом пуху 75%.
2
Оцініть пружність пуху. Цей параметр означає можливість відновлюватися після стиснення. Визначають пружність наступним чином. Одну унцію пуху стискають, потім прибирають вантаж і визначають, наскільки пух зупинився. Якщо показник пружності не менше 550, то пуховик хороший. Якість пуху можна визначити і самостійно - згорнути пуховик в згорток, чим менше він - тим вища якість пуху.
3
Зверніть увагу на абревіатуру CLO (це одиниця виміру термоізоляції пуховика). Якщо даний показник дорівнює 1, то в цій куртці можна відчувати себе комфортно, якщо температура на вулиці не нижче -15 градусів. А от значення 3 означає, що людина в такому пуховику НЕ замерзне і при температурі -40 градусів.
4
Визначте, чи є пухові пакети у виробі, і прострочено чи пуховик по горизонталі. Це треба, щоб пух не скачуються і розподілявся рівномірно. Однак якщо тканина куртка не прострочена, це може говорити про особливу дизайнерської задумом - прострочену тканину приховує своєрідний чохол, що поліпшує зовнішній вигляд куртки.
5
Переконайтеся, що пух і пір'я не вилазять з підкладки. Для цього можна пом'яти куртку. Якщо пух буде вилазити, від покупки краще відмовитися.
6
Визначте якість використовуваної фурнітури. Кнопки, блискавки, липучки - дрібниці, але в дійсно якісному виробі використовується фурнітура того ж рівня.
7
Приблизно оцініть вага виробу. Існує думка, що хороший пуховик повинен містити багато пуху. Однак в якісній дорослої куртці використовується приблизно 600 грамів пуху, при цьому готовий виріб важить 1,5-2 кг. Якщо пуховик важче, це буде недоліком, ніж перевагою.