Як взяти кредит на покупку автомобіля.

Для частини російських громадян автокредит - це єдина можливість придбати машину. Тоді постає питання про звернення в банк, щоб за допомогою позикових коштів все-таки порадувати себе довгоочікуваної покупкою.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - другий документ, що підтверджує особу.
Інструкція
1
Визначте, який автомобіль ви плануєте придбати. Це необхідно зробити хоча б тому, що банки на покупку нового і уживаного автомобілів пропонують різні програми, умови яких, часом, нехай і незначно, але відрізняються.
2
Оцініть пропозиції банків з автокредитування. Сьогодні успішно працює досить велика кількість організацій, що пропонують свої послуги з кредитування приватних і юридичних осіб. Щоб об'єктивно оцінити кожен варіант доведеться витратити чимало сил і часу, так як всі програми різні, вони мають додаткові умови або орієнтовані тільки під певну категорію людей.
3
Розгляньте пропозиції банків за нецільовим кредитам. Іноді розумніше вибрати не автокредит, а займ готівкою. Наприклад, якщо частина грошей на покупку автомобіля у вас є, а деяких коштів не вистачає, але ця сума менша мінімального розміру автокредиту. Визначено, що в такій ситуації раціонально вибрати абсолютно іншу програму кредитування.
4
Відвідайте автосалони. Сьогодні багато з них працюють з банками безпосередньо. Так, якщо ви вирішили придбати автомобіль в кредит, то фахівець банку оформить все прямо в автосалоні. При цьому вам не доведеться приїжджати в банк. Всі необхідні документи ви отримаєте відразу на руки.
5
Подайте заявку на кредит. Після того як ви вибрали найбільш оптимальну для вас програму, вам необхідно повідомити банку про свій намір взяти позику. Заявку на кредит можна подати безпосередньо в самому банку, в автосалоні або заповнити на сайті кредитної організації.
6
Підпишіть договір з банком. Отримавши схвалення заявки, позичальник може збирати всі необхідні документи. Як правило, це паспорт, водійське посвідчення або будь-який інший документ, що підтверджує особу. Після підписання договору кредитна організація переводить кошти на рахунок автосалону, а позичальник зможе сміливо сідати за кермо свого нового автомобіля.
Завдяки тому, що різниця в ціні між новими та уживаними автомобілями досить відчутна, другі користуються в росіян стабільним попитом. З кожним днем зростає і число банків, які пропонують взяти кредит на покупку б/у автомобіля. В даний час позичальники можуть придбати уживане транспортний засіб як у приватної особи, так і в автосалоні.
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу (оригінал і копія);
  • - довідка про доходи з місця роботи;
  • - копія техпаспорта автомобіля, який планується придбати.
Інструкція
1
Термін кредиту на придбання вживаного автомобіля може становити до 5 років, але при цьому необхідно буде внести початковий внесок, що складає не менше 50% від загальної вартості машини. Водночас, при оформленні в кредит нового автотранспорту початковий внесок може складати від 0 до 15% від вартості автомобіля.
2
Оформити в кредит б/у автомобіль можна в середньому під 12-13% річних в рублях. Крім цього багато кредитні організації стягують комісію з позичальників на оформлення та видачу кредиту.
3
Після схвалення банком заявки на надання автокредиту, перш ніж позичальникові будуть видані кошти, йому необхідно буде оформити страховий поліс КАСКО або ОСАГО.
4
Крім цього, позичальникові потрібно буде понести додаткові витрати, пов'язані з процедурою оцінки автомобіля. Виходячи з усіх витрат, ефективна ставка, по якій можна взяти в кредит старий автомобіль становить до 20-30% річних. А остаточний її розмір визначається в залежності від величини початкового внеску, терміну кредитування і характеристик автомобіля.
5
Угода купівлі-продажу машини відбувається в присутності продавця та покупця. Причому на момент укладення договору автомобіль повинен бути знятий з обліку в ГИБДД.
6
При придбанні в кредит автомобіля російського виробництва термін його експлуатації повинен бути не більше 3-х років, а іномарки - не більше 7-и років.
7
Оформлення уживаного автомобіля в кредит в автосалоні відбувається аналогічним чином. Тільки позичальникові спочатку необхідно внести первинний внесок в касу автосалону, потім оформити страховий поліс і кредит на покупку автомобіля, а тільки потім сума позики перераховується на розрахунковий рахунок автосалону. При цьому ПТС зберігається в банку до повного погашення кредиту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ziIMdskw0s8
Зверніть увагу
Варто відзначити, що ставки по кредитах на покупку автомобіля істотно нижче, ніж на нецільові споживчі кредити.