Як малювати полуницю. малюнки карандошом полуничка.

У холодний зимовий сезон малюнок цієї яскравої та соковитої ягоди - полуниці - порадує вас. Малюнок настільки простий, що ви можете створити його разом зі своєю дитиною, тим більше це буде чудовий для нього урок з малювання.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Для початку виберіть - будете ви малювати тільки ягоду або цілий кущик, з листочками і квітками. Для однієї ягоди листок можна розташувати довільно, при зображенні кущика краще розташувати аркуш вертикально. За допомогою простого олівця легкими штрихами почніть малювати малюнок. Розглянемо варіант зображення цілої рослини, а потім ягоди зокрема.
2
Для початку намалюйте стебла полуниці, пари штук цілком вистачить, відходять від однієї підстави. Від нього ж, внизу «букетика» намітьте три листка, зрощені разом. На кожному листку проведіть серединну лінію - це буде його прожилка. У верхній частині кожного стебла намалюйте кілька стеблин середньої довжини - на них будуть розташовуватися ягоди. Так само намалюйте кілька коротких стеблинок, на яких будуть розміщені квітки полуниці. Зверніть увагу, що квітки розташовуються близько один до одного, по різних сторонах основного стебла.
3
Прорисуйте листя полуниці - їх край злегка зазубрений, намітьте кілька другорядних прожилок, що відходять від центральної, на кожному листочку. Акуратно олівцем намітьте невеликі квіточки полуниці. Вони схожі на маленькі ромашки - серцевина з п'ятьма-вісьмома пелюстками.
4
Приступайте до малюнка ягід. Полуниця за своєю формою нагадує трикутник з сильно згладженими кутами. Тому спочатку найзручніше починати малювати з геометричних фігур. На кінці стеблинки намалюйте невеликий трикутник. У його заснування, звідки росте стебло, намітьте чашолисток - кілька пелюсток, притиснутих до ягоді. Потім закруглите кути у трикутника. За формою полуниці нанесіть невеликі рисочки і крапки, так ви позначите її зернятка. Цих рисок багато і покривають вони всю площу ягідки.
5
Оберіть матеріали для роботи в кольорі. Працювати можна і кольоровими олівцями, і фарбами і фломастерами і в змішаній техніці. Починайте працювати з фону, який можна зробити одноколірним - блідо-блакитним, блідо-жовтим та інше. Потім нанесіть колір на стебла і листя. Далі займіться квітками (пелюстки у полуниці зробіть голубуватими) і ягодами. Чим спелее ягода - тим темніше вона виглядатиме, палітра кольорів від яскраво-оранжевого у маленьких ягідок до темно-бордового у великих. Жовтим кольором виділіть відблиски на рослині.
Корисна порада
Перед початком роботи подивіться в інтернеті зображення полуниці.