Як купити бензопилу.

Купити бензопилу легко, але в той же самий час непросто. Легко, тому що існує величезний вибір бензопил, придатних для будь-яких цілей. І складно, тому що в цьому виборі можна запросто заплутатися. Щоб покупка принесла вам задоволення, потрібно вирішити: для чого вам потрібна бензопила? А після прийнятого рішення довіритися професіоналам.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, для чого саме вам потрібна бензопила і як ви збираєтеся її експлуатувати, ще до походу в магазин. Рідке використання (у вихідні дні на дачі), постійне використання з помірними навантаженнями (ви живете в сільській місцевості або за містом), щоденна робота з постійним навантаженням на інструмент (за родом діяльності) - все це різні режими експлуатації. Необхідно купити бензопилу, відповідну саме вам і вашому стилю роботи.
2
Відвідайте магазин, що пропонує найбільший вибір бензотехіки у вашому місті. Цей візит зовсім не означає, що ви придбаєте бензопилу саме там, хоча це і не виключено (часто ціни у великих магазинах нижче, ніж у більш дрібних конкурентів). У спеціалізованому магазині, незважаючи на змушує розбігатися очі асортимент, ви зможете вибрати бензопилу, що дозволяє вирішувати поставлені перед вами завдання. Гарантією цього є грамотний персонал, який проходить навчання у представників фірм-виробників.
3
Не лякайтеся, якщо запропонована продавцем-консультантом бензопила випущена в Китаї. У наш час багато компаній (з метою здешевлення виробничого процесу) мають у Піднебесній свої філії, в яких дуже сувора система контролю якості продукції, що випускається. Відсоток браку нікчемний. Купуйте тільки сертифіковану продукцію!
4
Задайте продавцю всі ваші запитання, що стосуються обраної моделі бензопили. Дізнайтеся про гарантійне і післягарантійне обслуговування. Уточніть адреси сервісних центрів, в які ви зможете надати свою бензопилу для техобслуговування (це є частиною гарантії). Цілком можливо, що такий центр є при магазині, тоді сміливо робіть покупку, не шукаючи дешевших варіантів. Завжди зручно, коли можна вирішити всі питання в одному місці.
5
Перевірте наявність всіх предметів, що входять у комплект. При необхідності звіртеся з паспортом виробу, який, як і інструкція з експлуатації, повинен бути російською мовою. Поцікавтеся тим, які додаткові аксесуари необхідно придбати для більш комфортної роботи з бензопилою. Це можуть бути запасні частини (ланцюг, шина) або захисні засоби (рукавички, окуляри). Не забудьте придбати фірмове масло, для приготування паливної суміші і мастила пильної гарнітури. Прослідкуйте за правильним заповненням гарантійного талона. У ньому мають бути зазначені: адреса магазину/дата продажу/серійний номер виробу, а також в обов'язковому порядку повинен стояти штамп організації, що продала вам товар.