Як правильно вибирати косметику в інтернет-магазинах.

Торгівля через інтернет набирає все більшої популярності. Сьогодні можна придбати будь-яку річ, не виходячи з власної квартири. Цим активно користуються дівчата, вибираючи косметику на сайтах і економлячи на ній чималу суму.
Інструкція
1
Оберіть сайт. Це один з найважливіших кроків при покупці косметики через інтернет. Справа в тому, що далеко не всі онлайн магазини продають якісну косметику, а деякі взагалі вимагають передоплату сто відсотків, після чого зникають. Краще звертатися до перевірених сайтам, які заробили довіру клієнтів. Почитайте відгуки в мережі на різних форумах, завжди знайдуться покупниці, готові поділитися досвідом.
2
Скористайтеся онлайн консультацією. Коли ви вибрали сайт, варто спробувати поспілкуватися з консультантами. Ви можете висловити свої побажання і вимоги до косметики, яку хотіли б придбати. Після цього ви отримаєте розгорнуту відповідь про кожному продукті, який міг би вам підійти.
3
Підберіть колір в звичайному магазині. Якщо ви шукайте декоративну косметику, то замовляти варто або перевірені відтінки, які вам стовідсотково підійдуть, або пробувати нові кольори в звичайних магазинах. Скористайтеся пробниками і тестерами, які завжди є в косметичних салонах. Так ви захистите себе від того, щоб зробити невідповідний вам замовлення.
4
Не замовляйте відразу багато товарів. Спочатку випробуйте пару видів косметичних продуктів з одного онлайн-магазину. Якщо якість вас влаштує, то в подальшому ви можете здобувати там безліч видів косметики в великій кількості.
Корисна порада
Краще користуватися сайтами компаній, які зарекомендували себе давно і не тільки у віртуальному світі. Швидше за все, на сайтах подібних магазинів косметика коштуватиме дешевше, а якість точно вас не підведе. Наприклад, компанії Л'Етуаль і Ів Роше мають як реальні, так і віртуальні бутики (www.letu.ru і www.yves-rocher.ru відповідно). На цих сайтах ви можете придбати як засобу для догляду за обличчям і тілом, так і декоративну косметику.
Все частіше стали набувати популярності інтернет-магазини косметики. В них багато плюсів. По-перше, не потрібно нікуди ходити, а можна зробити замовлення, сидячи в затишному кріслі перед комп'ютером. По-друге, ціни в таких магазинах набагато нижче ринкових. Як же правильно вибрати інтернет-магазин косметики, щоб не помилитися з її якістю і не попастися на виверти шахраїв?

Значення косметики для жінки

Косметичні засоби просто необхідні сучасній жінці, так як екологія несприятливо впливає на шкіру рук, обличчя та тіла представниць прекрасної половини людства. Це вимагає необхідного догляду. Косметику можна умовно поділити на декоративну та засоби догляду за шкірою. Жінки віддають перевагу другому варіанту.

Вибираємо інтернет-магазин

Перш за все потрібно дізнатися рейтинг продавця. Якщо пред'являються вами вимогам компанія задовольняє, сміливо купуйте у неї косметику. Пам'ятайте, що хорошу косметику можна купити тільки в офіційного дилера. Якщо рейтинги компанії вас насторожили, не купуйте у неї товар, так як ризикуєте залишитися з підробкою. При цьому потрібно знати, що в бутиках і магазинах косметики ви теж можете придбати фальшивий товар.Каждая жінка повинна бути поінформована ще в одному питанні щодо косметичних магазинів в мережі. При виробництві косметики повинна бути строго дотримана технологія її виготовлення. Якщо цей пункт порушений, то контакт таких засобів зі шкірою може привести до сумних наслідків. Відомі випадки, коли люди купували дешеву косметику, користувалися нею, а "в нагороду" отримували висип або які-небудь інші дефекти кожі.Інтернет-магазин косметики може співпрацювати з виробниками, які невідомі споживачам - про них можуть знати лише одиниці. Тому слід бути обачними при відвідуванні такого віртуального бутіка. У подібній ситуації на допомогу можуть прийти спеціальні сервіси, які займаються розміщенням відгуків про інтернет-магазинах на сторінках своїх сайтів. Вони допоможуть вам зорієнтуватися у великій кількості віртуальних виробників косметікі.Кстаті кажучи, косметика в даний час стала популярна не тільки у жінок, але і у чоловіків. Саме тому в інтернет-магазинах представлені і чоловічі засоби по догляду за шкірою. При виборі косметики для сильної половини людства слід дотримуватися тих же правил, що і при покупці жіночих атрибутів краси. Якщо у вас на прикметі є інтернет-магазин, в якому закуповуються ваші близькі або ви там кілька разів здобували косметичні засоби, і він вас повністю влаштовує за асортиментом товару та якістю обслуговування, то залишайтеся вірні йому. Якщо ви новачок в цій справі, то вам слід дізнатися у своїх родичів чи близьких вам людей, який віртуальний бутік найкраще вибрати. Можливо, ви станете його постійним клієнтом.