Як вибрати програмне забезпечення.

У багатьох співробітників і керівників невеликих фірм виникають труднощі з вибором програмного забезпечення. Далеко не завжди вдається знайти ідеальне поєднання якості продукту і ціни, яку доводиться за нього платити.
Інструкція
1
Суперечки про те, яке програмне забезпечення (платне або безкоштовне) краще використовувати ведуться дуже довго. Кожен сам повинен вирішити, що йому дійсно важливіше. Не варто припускати, що платні програми володіють величезною кількістю переваг і зовсім не мають недоліків. Це далеко не завжди так.
2
Оберіть кілька програм, які підійдуть для здійснення потрібних вам завдань. Уважно вивчіть їх особливості. Багато розробники платного програмного забезпечення надають можливість проведення оціночного тестування. Скачайте «триальную» версію програми і спробуйте попрацювати з нею. Можливо, через пару тижнів ви будете готові заплатити за можливість працювати з цією утилітою далі.
3
Оцініть навантаження на систему, створювану програмою. Недолік деяких потужних платних програм в тому, що вони володіють величезною кількістю непотрібних функції. Наприклад, Microsoft Office володіє широким спектром функцій. Одночасно з цим, пересічний користувач використовує тільки утиліти World і Exel. Їх функціонал легко замінюється програмою Open Office, яка розповсюджується безкоштовно.
4
Ще один негативний момент використання якісного платного програмного забезпечення - це його високі системні вимоги. Більшість безкоштовних утиліт здатне стабільно працювати навіть на слабких «офісних» комп'ютерах. Подумайте, чи готові ви придбати нові ПК для роботи з потрібними додатками.
5
Істотним недоліком вільно поширюваного програмного забезпечення - відсутність технічної підтримки. Для роботи з деякими додатками вкрай важлива можливість своєчасного отримання допомоги в його налаштуванні. Природно, це великий плюс на користь платних програм.
6
Якщо говорити про антивірусному ПО, то на даному виді програм краще не економити. Практика показує, що неякісна захист системи може призвести не тільки до збоїв у її роботі, а й до втрати вкрай важливою, а іноді навіть секретної інформації.