Як взяти в прокат автомобілі на весілля.

Транспорт на весілля - одна з основних статей бюджету торжества. За традицією для цього дня пари вибирають все найкраще і розкішне, щоб день народження сім'ї пройшов під знаком достатку і шику. Тому до вибору авто потрібно підійти ретельно і обдумано.
Інструкція
1
Оберіть тип і місткість автомобілів, на яких ви вирушите до місця проведення торжества. Якщо ви плануєте їхати в ЗАГС і на прогулянку, а потім в ресторан або банкетний зал наодинці з другою половиною, підійде будь-який автомобіль представницького класу. Переднє пасажирське сидіння стане в нагоді для фотографа, який буде супроводжувати вас. Пересуватися до місця призначення в компанії свідків і гостей трохи більше клопітно, але зате набагато веселіше. Для цих цілей призначені лімузини, місткість яких варіюється від 6 до 18 пасажирських місць.
2
Компанії, що надають автомобілі на прокат для урочистостей, пропонують десятки моделей: від традиційних Lincoln Towncar до солідних Ford Excursion і стильно-агресивних Hummer. Перевага лімузинів на базі позашляховика полягає в більшій місткості. Романтичні натури віддають перевагу ретро-автомобілів (оригінальним або стилізованим під старовину). Невиправні тусовщики замовляють на весілля party-bus, в якому можна не лише випити шампанського, але й потанцювати, зупинившись в будь-якій точці міста або його околиць.
3
Виберіть компанію за рекомендацією знайомих або за відгуками в інтернеті. Транспорт є дуже важливою частиною торжества, тому по можливості відмовтеся від спроби заощадити, вдавшись до послуг сумнівних контор. Відвідайте офіс компанії, що надає машини в прокат, і перегляньте її автопарк. Переконайтеся, що обраний вами лімузин або автомобіль представницького класу знаходиться в хорошому стані, доглянутий і оснащений згідно опису (має підсвічування, бар, систему звуковідтворення та інші приємні дрібниці для красивого свята).
4
Якщо вас все влаштовує, укладіть договір з постачальником послуг. У ньому повинна бути вказана дата і час подачі. Більшість компаній надає машини мінімум на 3-4 години у вихідні та святкові дні. У деяких діють пакетні пропозиції і знижки при замовленні більш ніж на 8 годин - уточніть цю інформацію у менеджера. У договорі має бути вказана не тільки марка автомобіля, але і його держномер - як підтвердження того, що вам нададуть саме ваш лімузин. Проте ніхто не може дати стовідсоткову гарантію, що напередодні вашого свята авто не зламається і не потрапить в ДТП. Фірма буде зобов'язана надати вам аналогічну машину на заміну, і в цій ситуації солідна компанія з великим парком, найімовірніше, зуміє надати автомобіль тієї ж марки. Вимагайте, щоб вам дали номер телефону водія - напередодні весілля ви будете телефонувати безпосередньо з ним.
Організація весілля є трудомістким процесом, віднімають багато не тільки сил і енергії, але і фінансових коштів. Крім всього іншого, найважливішим моментом є пошук автомобілів для молодят і гостей.
Інструкція
1
Один з найпростіших варіантів - використання автомобілів родичів і знайомих. Домовляйтеся про це заздалегідь, щоб мати час в запасі у разі непередбачених обставин. Бажано, щоб у вас були і «пожежні» варіанти, якщо хтось із погодилися відмовиться за кілька днів до весілля. Автомобілі родичів і друзів є хорошим варіантом, якщо ви плануєте нечисленну весілля або без зайвих витребеньок.
2
Якщо перший спосіб з яких-небудь причин не підходить, скористайтеся одним з наступних. Другий варіант - автомобілі напрокат. Існують спеціальні компанії, які займаються наданням транспорту для весіль. У них ви зможете вибрати автомобілі згідно вашим перевагам і планованим витратам. Найчастіше для молодят замовляється окремий, відмінний від інших, автомобіль. Одним з найбільш популярних варіантів є лімузин, проте часто використовують і раритетні автомобілі, і позашляховики, і просто ексклюзивні і престижні марки.
3
Є кілька способів, за допомогою яких можна знайти подібні компанії. Перший - за рекомендаціями друзів. Ви зможете порівняти їхні враження, умови, на яких надаються автомобілі, інші цікаві моменти. Другий спосіб - самостійний пошук. Для цього скористайтеся довідником компаній вашого міста, вивчіть інформацію в інтернеті, прочитайте позитивні і негативні відгуки, щоб скласти власне враження про компанію. Вибравши кілька найбільш вподобаних з них, відправляйтеся до них в офіс.
4
Ще одним варіантом забезпечення весілля транспортом є послуги весільних агентств. У цьому випадку вони візьмуть на себе організацію заходу, підбір місця проведення, а також пошук автомобілів. Вам залишиться тільки переглядати пропоновані варіанти і вибирати підходящі.