Як провести діагностику хвороби серця.

Смертність від серцево-судинних захворювань в Росії як і раніше займає перше місце. Своєчасна медична діагностика дозволяє запобігти серйозним катастрофи і вчасно почати лікування або провести хірургічну операцію. До методів ефективної діагностики відноситься коронарографія, ехокардіографія, ЕКГ, УФГ.
Вам знадобиться
  • - направлення на обстеження.
Інструкція
1
Щоб провести діагностичне обстеження серцево-судинної системи, зверніться до терапевта. Вам проведуть загальні та біохімічні аналізи крові і випишуть направлення до кардіолога.
2
На підставі ваших скарг лікар-кардіолог вирішить, яке краще провести обстеження. ЕКГ показує функціональний стан серцевого м'яза, швидкість кровообігу. За результатами ЕКГ можна припустити порок серця, серцеву недостатність, передінфарктний стан.
3
Фонокардіографія застосовується в тому випадку, якщо потрібно простежити за функціональною роботою серцевих клапанів. Обстеження призначається, якщо лікар утруднюється на підставі ЕКГ поставити точний діагноз.
4
УЗД або ехокардіографія призначається для точного визначення порожнин серця, для діагностики рубців після інфарктів або мікроінфарктів, функціонального стану скоротливості серцевого м'яза, визначення звуження судин на тлі атеросклерозу, наявність тромбозу.
5
Коронарографія - це ЕКГ з навантаженням і введенням в вену контрастної речовини. Діагностика дозволяє визначити не тільки функцію серцевих клапанів, але прохідність серцевих судин, а також швидкість кровообігу.
6
Звертайтеся до лікаря для проведення діагностичного обстеження в тому випадку, якщо ви відчуваєте загальну стомлюваність, сонливість або безсоння, скачки тиску, серцебиття або уповільнений серцевий ритм, часту зміну настрою, неспокій, поколювання в серці. Своєчасна діагностика дозволяє вчасно поставити точний діагноз і почати лікування. Це в багатьох випадках дозволяє врятувати і відновити не лише здоров'я, але й життя.
7
Якщо виявлено звуження судин, тромбоз, функціональні порушення в роботі серцевих клапанів, лікар може призначити планову операцію з усунення причини захворювання. У більшості випадків вдається обмежитися амбулаторними методами лікування.