Як прикрасити вазу.

Одним з видів декорування скла є матування. Ця свого роду трафаретний розпис дуже витончено виглядає на склі - наче малювали інеєм. Таку красу можна зробити самостійно вдома, потрібно тільки трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • Скляна ваза
  • Трафарет
  • Аерозольний клей для трафаретів
  • Паста для скла
  • Пластиковий шпатель
Інструкція
1
Перед початком роботи потрібно очистити і знежирити скляну поверхню вази, яка буде декоруватися. Для цього береться будь-яка спиртосодержащая рідина, і ваза ретельно протирається. Потім вазу потрібно насухо витерти.
2
Після цього потрібно нанести спеціальний аерозольний клей на трафарет. Аерозоль при розпиленні найкраще тримати від трафарету на відстані 15-20 см, щоб він рівномірно розпорошувався на плівку.
3
Потім відразу ж, дуже швидко наклейте трафарет на поверхню вази. Якщо ваза складної форми, то потрібно підрізати трафарет в місцях, де він нещільно прилягає до поверхні, і щільно притиснути до скла. В іншому випадку матирующая суміш може затекти під нього і зіпсує малюнок.
4
Потім паста наноситься шпателем на ті місця, які не закриті трафаретом. Після цього паста повинна висохнути протягом 20 хвилин.
5
Після цього пасту слід змити з поверхні вази сильним струменем води. Трафарет знімається теж під водою і лише після того, як змита вся паста. Якщо на вазі залишився клей, його теж необхідно змити. Залишилося тільки насухо витерти декоровану вазу.
Зверніть увагу
Не використовуйте залізні або дерев'яні шпателі, паста може їх роз'їсти.
Корисна порада
Для декорування найкраще вибирати вази з рівною поверхнею і циліндричної форми.