Як роздрукувати сертифікат.

В програмах електронної звітності, такий як НВІС, використовуються спеціальні файли під назвою «Сертифікати», які підтверджують повноваження вашої організації та співробітників при відправці звітів і даних в контролюючі органи.
Інструкція
1
Якщо у вас немає даного програмного забезпечення на персональному комп'ютері, можете завантажити з інтернету. Уважно перевіряйте всі файли за допомогою антивірусного програмного забезпечення. Без чинного сертифіката програма електронної звітності не зможе зв'язатися з сервером і відправити документи. Запустіть програму «НВІС Електронна звітність». Це можна зробити за допомогою ярлика на робочому столі або з відповідного пункту меню «Пуск». Якщо програма запитає, чи потрібно провести оновлення, виконайте операцію.
2
Після завантаження програми відкрийте розділ відомостей про вашу організацію через пункт меню «Платники податків», «Контрагенти». Перейдіть на вкладку «Відповідальні особи», де будуть перераховані всі співробітники, які володіють сертифікатом. Виділіть рядок з потрібним вам сертифікатом - зазвичай це рядок «Керівник». Знайдіть в кінці рядка напис «Надрукувати бланк» та натисніть на неї мишею. Програма НВІС виведе на екран стандартне вікно роздруківки документа.
3
Роздрукуйте документ з програми і закрийте вікно. Роздрукуйте таким же чином інші сертифікати - головного бухгалтера чи іншого відповідальної особи. Якщо вам не потрібно працювати в програмі НВІС, закрийте програму. Не забувайте про те, що для друку сертифіката до комп'ютера повинен бути підключений принтер. Також в операційній системі повинні бути встановлені драйвера, щоб комп'ютер міг бачити нове обладнання та використовувати його.
4
Якщо при перевірці програми виникає помилка про недійсному сертифікаті, перевірте терміни дії сертифікатів вашої організації, а також сертифікатів для контролюючих органів. При виявленні минув сертифіката зв'яжіться з операторами компанії, у якої ви придбали програму НВІС.